Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép nők, milyen érzés szép...

Szép nők, milyen érzés szép nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen az élet jó csajként? Nem kellemetlen hogy akármerre mentek szinte minden férfi lefeküdne veletek aki meglát? Nem cserélnétek néha a férfiakkal, vagy a csúnyább nőkkel? Mik a pozitívumok, és a negatívumok jó csajként?

2022. dec. 7. 16:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#9 Hát akkor neked jó szerencsétlen életed lehet, tanulni kellett volna és nem hülyéskedni, én kirakok 8db 20.000-est és érdekesmód 10ből 9 csajt fixen megkapok szóval, a férfiaknak a legjobb, csak nem kell szerencsétlennek lenni.
2022. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11.

Teljesen nem értem a hozzászólásodat, de mindegy. Én nem pénzért megvehető nőt szeretnék,/ hisz olyan van a neten bőven, / hanem szeretetet, és szerelmet keresek.

Hidd el, hogy ma egy párkapcsolat nem az anyagiakon múlik.

Én, ha akarnék, nem 8, hanem 80 db 20 ezrest is kitudnék pakolni az asztalra, de ettől még biztosan mem lenne kapcsolatom, mert miért is lenne.

A mai középkorú nőket egyáltalán nem érdekli a pénz hidd el.

Lehet nekem 50-60 milió ft- om is, ha nem vagyok hozzá elég szép. Manapság a kinézet számít, a pénz nem játszik.

9#

2022. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból beszélek. Egy nővel 2 évig voltam együtt, úgy kezdődött, hogy elhívtam Balira, és kitűnően szórakoztunk. Késöbb rájöttünk, hogy más céljaink vannak az életbe ezért szakítottunk. De sokszor nem is kell kapcsolat, szerelmet a rövid kalandokba is lehet találni, nem feltétlen kellenek hosszú évek. És, de a pénz nagyon is sokat számít, mert drága ajándékokkal le lehet gyűgözni a nőket, és nem csak butákat:) De persze, ha neked jobb egyedül akkkor hajrá.
2022. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13 Ha egy nőt drága ajándékokkal kell lenyűgöznöd ahhoz hogy érdekeld, ott már rég baj van.
2022. dec. 8. 19:50
 15/23 anonim ***** válasza:

14. 👍👍👍👍👍

Van egy nagyon jó mondás:


" Ha valakivel jól érzem magam, akkor azzal a Duna parton is kellemes lesz minden pec.

Ha valakivel nem érzem jól magam, akkor azzal a Kanári szigeteken sem fogom magam jól érezni."

2022. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mennyi álszent...
2022. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Cubina ***** válasza:

Én azt kérdezném, hogy mi az, hogy SZÉP? Ez egy nagyon relatív fogalom, hiszen mindenkinek más a szép. A másik fele pedig, hogy egy szörnyen rondának kinéző nőt is gyönyörűvé lehet varázsolni előnyös sminkkel, előnyös ruházattal, egyenes tartással, csak ki kell hozni belőle a legjobbat.


Ez saját tapasztalat is. Amikor 20-on éves voltam, nem festettem magam, a göndörödő hajam nem állt sehogy, pattanásos, szemüveges voltam, leeresztettem a vállaimat, a hasam kinyomódott, úgy néztem ki, mint egy terhes. Egyszerűen nem is érdekelt, hogy nézek ki. Háromszor nagyobb pólókat hordtam, előnytelen nadrágokat. Nem voltam kövér, mégis annak látszottam. Mosolyogni se mertem, mert elől le volt törve a fogam és szégyelltem.

Senki nem volt kíváncsi a belsőmre egy ilyen látvány után. Mindig szerelmes voltam valakibe, akik közül a legtöbben szó szerint kiröhögtek, meg is kérdezték, hogy képzeltem hogy majd velem járnak??? Még a saját családtagjaim is lerondáztak.

Nagyon fájtak ezek a megaláztatások, de aztán elfogadtam, hogy én ilyen ocsmány vagyok, ez már így marad, sose lesz senkim.

Ez pár évig így ment. Aztán hirtelen mintha kívülről láttam volna magam. És megértettem, hogy miért nem kellettem soha senkinek.


Azon a ponton elkezdtem változtatni magamon. A hajamat derékig növesztettem, a göndörséget az előnyömre fordítottam, nőies ruhákat vettem, kihúztam magam, elkezdtem finoman sminkelni, a fogamat megcsináltattam. A belsőm is változott ezalatt, jó emberré akartam válni, és ezen is dolgoztam.

A változás közben külföldre mentem dolgozni két évre, és amikor visszajöttem, senki se ismert meg. A szomszédok, barátok sem. Amikor pedig rájuk köszöntem, nagy nehezen leesett, hogy ki vagyok, és aztán jöttek a bókok.

Hogy milyen gyönyörű vagyok, mit csináltam magammal, hihetetlen!

A férfiak utánam néztek, leszólítottak, annyi udvarlóm lett hirtelen hogy nem is értettem. A hosszú, vékony lábak, amiket korábban a ronda nadrág takart, előbújtak a szoknyából.

Azok a srácok, akik valaha kiröhögtek a csúnyaságomért, most udvaroltak nekem, még azok is engem akartak, akiknek már volt valakije. Elhagyták volna értem a párjukat. PERSZE, hogy mindegyiket elutasítottam, és ez volt a legszebb bosszú. :)

Az a vicces, hogy 20-on évesen 40-nek néztek, és most 47 évesen meg 30-nak. Ugyanaz a nő vagyok, akit egykor rusnyának tartottak és kiröhögtek, mégis teljesen más lettem.

És ezért nem lettem beképzelt sem, hiszen én nem tartom magam szépnek. Csak kihoztam magamból a lehető legtöbbet.


Ezzel csak azt akartam jelezni, hogy mindenkiből lehet gyönyörű, csak dolgoznia kell egy kicsit magán kívül-belül. És ha valakinek szép a lelke, az kiül az arcára is és mindenki még szebbnek fogja látni, mert jó ember.


Nem szabad elfogadni azt örök igazságnak, hogy csúnyák vagyunk. Ha nem tetszik a látvány, változtatni kell.

2022. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez mind igaz, de egy 56 éves férfi min tud változtatni.??

Szinte semmin.

Max a testén, a testtartásán, sporttal.

Ezenkivül nagyon sok mást sajnos nem.

Ha pl parókát veszel fel, vagy fested a hajad, mégjobban kiröhögnek sajnos.

2022. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#17 És én férfiként pl mit csináljak, ha az az egy hibám, hogy 152centi vagyok, mert amúgy tök átlagos lennék és egy csipetnyi problémám sem lenne 180 centisen vagy legalább 170, de ezen lehetetlen változtatni. És nem vagyok kigyúrva, de sportos vagyok, a hátam pl kifejezetten. Ez is amolyan "csúnyaságnak" számít. Persze szép a sztorid meg gratulálok, hogy neked összejött, de én kb pont ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te, csak férfiként, és én nem tudok változtatni, vagy ha igen akkor kérlek mondd meg, hogy.
2022. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Cubina ***** válasza:

18-as: A hozzáállásodon kellene változtatni, és miután kihoztad magadból a legtöbbet (jól kigyúrtad magad, amivel a fölös negatív energiákat is levezetted), belülről is olyan vagy, mint amilyen párt szeretnél magadnak, határozottan és büszkén állsz a világhoz, hogy ez vagy te! Neked se kéne szerintem olyan nő, akinek nincs semmi önbizalmas és nem lát magán semmi szépet. Hogy is láthatná valaki szépnek, ha ezt ő maga sem hiszi el?

Ha nem bírod a ritkuló haj látványát, leborotválod a fejed és kész! Nagyon sok férfi megteszi, és tetszik a nőknek, nagyon szexi tud lenni. Nagyon sok kopaszra nyírt, 50-es barátom van. Hírességek közül nézd meg John Travoltát, szenvedett hajfestékkel, beültetéssel, félrefésüléssel, végül rájött, hogy semmit se tud tenni a kopaszodás ellen, és leborotválta. Mindenkinek jobban tetszik így.

A határozottság, önbizalom az, ami vonzza a nőket, még akkor is, ha te vagy a legrondább/legkopaszabb a világon.


17-es: A te esetedben is a határozottság, önbizalom, humor és a kedves mosoly a lényeg. Ha nem szép a mosolyod (fogak miatt), csináltasd meg szépre, imádják a nők! :)

Azon nem tudsz változtatni, hogy 152 centi vagy, de minden máson igen. Kívül-belül. Hidd el, hogy rengeteg nő szereti a nála jóval alacsonyabb férfiakat, nem egy ilyet ismerek! És sok nálad kisebb nő van a terítéken, ha esetleg az alacsonyabbakat szereted.

Sőt, az én korosztályomban nem nagyon nőttek meg a férfiak, viszont jól kigyúrták magukat, így nem tűnik fel, hogy nem 180 centisek. :)

És hány híres, alacsony férfi van a filmszakmában!

Az is jó benned, hogy sose fognak öregnek nézni, örök fiatal maradsz.


Csakis azért nem futnak utánad a nők, mert nincs önbizalmad. Arra viszont nagyon oda kell figyelni, hogy a magasságod miatt az egód NE nőjön az egekbe. Sajnos, sokszor az a baj, hogy a hozzád hasonló férfiak állandóan bizonyítani akarják az emberi nagyságukat, hangos szóval, sokszor tetlegességgel. Ha ilyen nincs az esetedben, bárkit levehetsz a lábáról.

Előnyös öltözékkel optikailag nyújthatod is a tested, már azzal is nő az önbizalom.

Az is fontos, hogy ne jöjj össze nálad sokkal idősebb hölggyel, mert úgy nézne ki, mintha az anyukád lenne. Az izmokat valóban nem kéne túltornyosítani, mert nem tud arányosan eloszlani a testeden. Ettől még lehetsz nagyon szép izmos, de csak határig. Ha az egész a hátadra megy, az nem túl szép látvány lesz.

Nagyon jó példák nekem Michael J. Fox, Danny De Vito, David Faustino (Rém rendes család) és Martin Short, akinek még a vezetékneve is Rövidet jelent, de eszébe se jutott megváltoztatni. Nézd meg, hogy minden fotón mosolyognak, vidámak, megtalálták a boldogságot, nem érdekli őket, hogy mekkorák, élik az életüket, pozitivitást sugározva magukból.

Most olvastam, hogy a világ legalacsonyabb színésze egy indiai ember, aki 76 cm és imádják. :)

Amint megváltozik a hozzáállásod, utánad is futni fognak a nők, kit érdekel az a néhány centi. :)

2022. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!