Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról a háziálla...

Mit gondoltok arról a háziállatait jobban szereti fontosabbnak tartsa többre becsüli mint család tagjait párját?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 18:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyára a háziállat több szeretet ad, és kevesebb basztatást.
2022. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy az a szerencsétlen bárány hálásabban béget mint az asszony miután hátulról megküldi a gazda.
2022. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
A hàzi állat ugyanúgy családtag!
2022. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Megértem, elfogadom. Nálam ugyanolyan szinten van a kutyám mint a többi családtagom.
2022. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván bolondnak tartom az olyan embert aki a kutyáját, macskáját egy szintre helyezi a párjával, vagy a gyerekével.
2022. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Annak oka van, ha így van.
2022. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2%

Nekem van macskám, szeretem is nagyon, de nem helyezném a párom elé. Ha mindig azt tenném, akkor egyedül öregednék meg vele kettesben. Az enyémmel az a gond, hogy iszonyatosan rombol és hiába a sok foglalkozás, nevelés, erről nem tudom leszoktatni már hosszú ideje. Viszont most tervezek a páromhoz költözni az újonnan berendezett lakásába, ahova egyértelműen nem vinnék egy olyan állatot, aki majd mindent szétszed és milliós károkat csinál neki. Szóval hiába, hogy szeretem, de a párommal tervezek családot alapítani, nem a macskával…


Szerintem ha az ember megtalálja a megfelelő párt, akkor nem hezitál, hogy kit válasszon ilyen helyzetben. Az eddigi pasijaim esetében a macskát választottam volna.

2022. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Jó ember.
2022. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
Az emberiség szégyene egy ilyen ember!
2022. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

"Nyilván bolondnak tartom az olyan embert aki a kutyáját, macskáját egy szintre helyezi a párjával, vagy a gyerekével."


Neked ne legyen háziállatod.

2022. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!