Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról a háziálla...

Mit gondoltok arról a háziállatait jobban szereti fontosabbnak tartsa többre becsüli mint család tagjait párját?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 18:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%
Azért aki jobban becsüli a macskáját mint a gyerekét az elég nyomorult. :D
2022. dec. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

21-es!

Azért láttam én már kutya,macska hányást, meg sz*rt és nem egy embert öltek, vagy sebesítettek meg állatok.

2022. dec. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
5%
#21 akkor mondjuk keressen olyan párt, aki nem veri és nem piál? Van ilyen bőven, engem egyik párom se vert és nem is ivott. Igaz én nem is ilyen közegben nőttem fel, így nem is az ilyen férfiakat keresem. A háziállat amúgy rendszeresen be tud hányni és fosni, ha szerinted nem, akkor te még nem tartottál benti állatot.
2022. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne szerethetné valaki jobban a kutyáját, mint mondjuk a saját szüleit? Tán ez valami szabály? Nekem akkor is jobban kell szeretnem a szüleimet, ha mondjuk eldobtak maguktól? Ne nevettessetek már. A gyerek, férj, feleség már más, de a szülőket nem választja magának az ember. Egyébként szerintem azzal sincs baj, ha valaki ugyanolyan egyenértékű családtagként tekint a kutyájára, mint a család többi tagjára. Egy ilyen ember szerintem csak jó ember lehet.
2022. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22%

Ez volt a kérdés: "Mit gondoltok arról a háziállatait jobban szereti fontosabbnak tartsa többre becsüli mint család tagjait párját?"


Itt benne van a párja is a felsorolásban, ezért beszélünk erröl is.

2022. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%
Az ő dolga, hogy kit mennyire tart fontosnak. Nem gondolok róla semmit.
2022. dec. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!