Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok elfelejteni valakit? Elmúlik ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az idő begyógyítja a sebeket.
2022. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden helyzet más, de természetesen el tudod felejteni. Jó, nem magát a személyt, de mondjuk a hiányát igen, vagy a hozzá való kötődést. A személyes példámból tudom, hogy akár olyan személyt is, akinek a hiánya, vagy az elvesztése úgy érzed, hogy teljesen felőröl, és sosem leszel már boldog.

Próbálj helyette a környezetedre figyelni, másokra koncentrálni, akár új dolgokat kipróbálni, vagy olyan dolgokhoz visszatérni amit régen szerettél csinálni.

Tudom milyen nehéz, de ha megtanulsz “nélküle élni”, meg nem gondolni rá, olyan hamar elfelejted, hogy szinte észre sem veszed. :)

2022. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van fizikaia távolság, akkor könnyebben megy, mintha a közeledben lenne, pl.: együtt dolgoztok.
2022. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 megléptem. Felmondtam.


2# eltelt majdnem 1 év, és semmi nem változott. Az a baj, hogy úgy érzem én rontottam el

2022. dec. 12. 17:47
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó lett volna ha megmondja, hogy utál, méghozzá zsigeri szinten. De nem így történt sajnos, így könnyű lenne tovább lépni.

Még csak meg sem ölelhettem:/

2022. dec. 12. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindegy tovább kell lépni, el kell engedni
2022. dec. 12. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Néha nem kapunk olyan lezárást, amilyenre szükségünk lenne. Akkor én sem kaptam, és egy csomó dolog bennem maradt. De ezzel ugyanúgy meg kell békélni valahogy, vagy legalább elfogadni. Gondolom te a számodra megfelelő lezárás hiánya miatt nem tudtad még ezt elengedni. :/

2022. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve élek így, talán megtanul együttélni az ember ezzel is.
2022. dec. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!