Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, akinek hosszú...

Van olyan, akinek hosszú ideig nem voltak igazi barátai (sem párkapcsolata), de "jobbra fordult a sorsa"?

Figyelt kérdés
Ha én ilyen helyzetben vagyok 24 évesen, akkor ha továbbra is próbálok barátokat szerezni, akkor van rá esély, hogy egyszer sikerül is? Vagy engedjem el?

2022. jan. 10. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig voltak legjobb barátaim, harcoltam értük, mindent megosztottunk egymással. Aztán csalódni kellett bennük, kiderült róluk, hogy nem olyanok, mint aminek megismertem őket. Vannak rajtuk kívül olyanok, akik sokat jelentenek nekem, kevesen vannak, de bár ritkán tartjuk a kapcsolatot, mégis igazinak mondható a barátság köztünk. #Próbacseresznye
2022. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az "igaz barát" kategória erősen változó.


Attól is függ, milyen élethelyzetben vagy. Sok az ÉRDEKEMBER!

2022. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint kisbetűvel és idézőjelben értendő az "érdekember". (Állandó álmosságérzettel küzdök, nehezen ébredek téli időszakban.)
2022. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, 24 éves létemre inkább csak levelező barátaim vannak, ráadásul azok is külföldiek, általában nyelvet akartam tanulni úgy ismertem meg őket.
2022. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!