Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most léptem ki egy hosszú...

Most léptem ki egy hosszú párkapcsolatból, tanácsokat kérhetek?

Figyelt kérdés

Nagyon elveszettnek ézem magam, 6évig tartó párkapcsolatom ért véget ami igazi tinikorban kezdődött és felnőttként végetérő szerelem volt!

Nagyon nehéz, még nagyon friss a dolog és nagyon megvisel

Vannak terveim a jövőt illetően de annyira nem látok most semmi jövőképet :( valami tanácsra lenne szükségem



2022. okt. 11. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Amit véget ért, az véget ért, a jövőre koncentrálj, ne a múltra. Mivel fiatal lehetsz, még előtted az élet.
2022. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
En terapeutahoz jarok most szakitas miatt. En ugy erzem, sokkal gyorsabban javulok. Volt regen egy hasonlo, amikor szinten en voltam ugymond a szenvedo alany, akkor terapia nelkul fel evembe telt nagyjabol kiheverni.
2022. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos vagy sem, de az időt meg kell adni a gyászfolyamatnak, ami azt mondanám, hogy egyéni, de azért 1 év környékén szokták javasolni szakember felkeresését. Az annyira egyéniben nem hiszek, hogy évek, de abban sem, hogy pár hét, max pár hónap.


Próbáld magad lekötni dolgokkal, minél hamarabb elengedni a tárgyilagos dolgokat, amik az exhez kötnek. Közös képek kitörlése, bármi, ami neked segít ebben. Járj el haverokkal, barátokkal, ne csücsülj otthon és rágd magad a múlton, mit hogyan lehetett volna másképp.

2022. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat 22/l vagyok amúgy
2022. okt. 11. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én ajánlom azt, hogy hallgass zenét, egyél (az mindig jó ha rossz az ember kedve)


De a legfontosabb ne jarjon ezen a fejed. Most ez megtörtént ennyi. Változtatni nem tudsz rajta. Ami elmúlt azon felesleges agyalni. Kívülállóként könnyű beszélni tudom, de sajnos ez az igazság.

2022. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen sajnos átélve nem ilyen könnyű

Enni nem bírok

A zene csak jobban elszomorit

2022. okt. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!