Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed saját magadról?

Mi a véleményed saját magadról?

Figyelt kérdés
Írj legalább három mondatot.

2022. dec. 22. 04:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Nyitott vagyok az emberek felé, az más kérdés hogy ha egoista undorító emberekkel találkozom akkor menekülök a közelükből!
2022. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

1. Csóró vagyok, de szeretek költekezni "hülyeségekre" (pl 70ezres cicabútor, 30 ezres akváriumi hal).

2. Minek dolgozok, ha nem vehetem meg magamnak?

3. Durva vagyok és nem félek leállni másokkal veszekedni.

2022. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Emberi hulladék. Fogalmazni képtelen nyomorék, aki nem tud legalább három mondatot írni.
2022. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Intelligensnek tartom magam, megbízhatónak, becsületesnek, viszont, amikor zavarban vagyok, nagyon szerencsétlen, esetlen tudok lenni, illetve néha, mintha ki is kapcsolna az agyam olyankor. Nem vagyok rá büszke, de rossz tapasztalatok miatt elő-előfordul, hogy a legrosszabbat feltételezem valakiről, pedig erről próbálok leszokni.

Igyekszem minden helyzetben jó ember maradni.

2022. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, azért elég durva kórképeket mutatnak itt egyesek:S Csórikáim:S


Én magamat egy többségében őszinte, empatikus, jószűndékú, kissé manipulatív embernek tartom. Emberközpontúan gondolkodom, úgy gondolom nem jellemző rám a túl gyors ítélkezés, türelmes vagyok. Kissé magamnak való, befelé forduló, de embereket jóhiszeműen szerető.

Összességében szerintem korrekt jószág vagyok. A célra megfelel.


29F

2022. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

28/N


Szeretek gondoskodni másokról, a munkám is ez

Szívesen vonulok el a saját kis csendes világomba olvasni, játszani, festeni, jellemzően inkább introvertált vagyok

Pozitívan szemlélem az életet, ami néha viccesen naívnak tűnik kontrasztba helyezve a párom pesszimizmusával, de nem tehetek róla, annyi szépség van a világban amit az emberek teljesen figyelmen kívül hagynak.

Türelmes, nyugodt, az egyetlen dolog ami fel szokott idegesíteni ha abszolút hülyékkel vagyok összezárva, onnan menekülök.

Meg van a magamhoz való eszem,de a zsenialitástól azért távol állok.

Megfontolom minden komolyabb döntésemet vagy százszor, az impulzivitás egyeltalán nem jellemző.

2022. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Jó vagyok az ágyban.

Kemény, vastag péniszem van.

Imádom nyelvvel kényeztetni a hölgyeket.


29/F

2022. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor számomra csak a végletek léteznek: nagyon rossz és tróger gyerek voltam, mára komoly végzettségem van, és szinte a munkámnak élek, legalábbis a szociális életem kárára, ez nem olyan jó, de mára már nehéz társaságban lenni számomra pedig szerettem a társaság középpontjában lenni régen. Vicces vagyok. Becsületes, szeretek mindenkinek segíteni, és gondoskodó vagyok a szeretteimmel. Összességében elégedett vagyok magammal, csak lehetnék egy kicsit kevésbé bent ülős.
2022. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon lusta vagyok, emiatt lehetőségeket veszítek el. Idegenek számára elég zárkózottnak tűnhetek, de ha valakihez közel kerülök, megnyílok, jó társaság leszek. Empatikus vagyok, van több barátom, de (jelenleg) csak egyről gondolom úgy, hogy tényleg közel állna hozzám.
2023. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19. voltam: 16 éves vagyok. Na és, kérdező, te mit mondanál magadról?
2023. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!