Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg kérdeztem egy lánytól...

Meg kérdeztem egy lánytól velűk volt időd találkozni? Erre megsértődött, ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 09:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%
Mi van? 😂😂
2022. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
95%
Na igen, volt fontossági sorrend. Első helyen nem te szerepeltél.
2022. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%

1: valszeg a lány nem akart vele találkozni és arra fogta, hogy nincs ideje, közben másokkal találkozott. Ezt a krédező megkérdezte tőle: Velük volt időd találkozni? Erre a lány megsőrtődött.

Kérdező igen, normális, nem tudtad hol a határ, valszeg idegesítetted. Bár mondjuk őszintén is el lehet mondani, hogy nem szeretne veled találkozni. Bár én mindig tudom és/vagy érzem, hogy valaki nem akar velem talizni, akkor nem erőltetem.

Nem vagy féltékeny véletlen? (lányra, barátaira)

2022. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ilyeneket nem kérdezünk egy lánytól.
2022. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálnod kellett volna.
2022. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
83%
A nem akkor is nem, ezt kellene felfogni. És nem más naptárában turkálni
2022. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
21%
Én a te oldaladon állok. Tököm kivan azokkal, akik képtelenek egyenesen kommunikálni, csak utalgatnak, meg kamuzgatnak, és várják hogy te majd ezek alapján úgy viselkedsz ahogy ők azt akarják. Ennek tipikus példája a "kifogásokkal lepattintom mindig, és majd leesik neki, hogy nem akarok vele találkozni..." Az ilyen megérdemli, hogy még 20x fel legyen hívva, hogy "na, na, és most akarsz találkozni?" Az meg egyenesen röhejes, hogy te szóvá teszed a tini szinten lévő kavarását, erre még ő sértődik meg. Biztos akarsz te egy ilyen emberrel barátkozni?
2022. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%

Rébusz?:D


Mi a sztori? Mert az, hogy kérdőre ovnsz valakit a saját életével kapcsolatban, az nettó bunkóság.


Valamennyi igazság-morzsád lehet, ha mindig erre-arra fogta, hogy ne találkozzatok, de összességében akkor sincs jogod felelősségre vonni valakit, mert nem úgy tervez ahogy te szeretnéd.

2022. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Nem randira hívtam. Csak 5 percet kértem tøle, hogy átadjak neki valamit, és nem akart. Ezt eljátszotta velem egy évig majd ha lesz időm írok.
2022. dec. 23. 11:33
 10/57 anonim ***** válasza:
96%
1 évig. Aha. Hát akkor te elég félkegyelmű vagy, ha ennyi idő alatt nem sikerült felfognod mi a helyzet:D
2022. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!