Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg kérdeztem egy lánytól...

Meg kérdeztem egy lánytól velűk volt időd találkozni? Erre megsértődött, ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 09:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
84%
Vagy inkább elkezdtl reménykedni..
2022. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Hogy írhat olyat egy idegennek akiről nem tud semmit azt sem tudja, hogy néz ki? Hogy jó lenne élőben os megismerkedni. Hát nem velem akart én voltam a csali hogy a többiekkel találkozzon
2022. dec. 23. 18:09
 33/57 anonim ***** válasza:
40%
Kissé mintha frusztrált lennél. Te hogy tudtál ennyire ráfüggni érzelmileg?
2022. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
74%
Legközelebb, mikor elkap a késztetés, hogy ráírjak valakire másodszorra is (mikor az előző üzenetemre még nem válaszolt) visszajövök ehhez a kérdéshez, és emlékeztetem magam, hogy NEM akarok erre a szintre jutni:D
2022. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Utolsó! majd megtudod milyen érzés! É
2022. dec. 23. 19:07
 36/57 anonim ***** válasza:
39%

Még csak nem is engem zaklatsz, de már a hozzászólásaidat olvasgatva, a stílusod látva is elkezd szirénázni bennem a női "ezt a férfit messziről elkerülni" megérzés. xd


Igen, normális, hogy megsértődött. Semmi közöd hozzá, mit csinál, és ezek után most már tényleg fogd fel, hogy nem akar veled találkozni, és nem kell neki az ajándékod. Ő semmit nem követett el ellened, te valamiért nagyon ráakaszkodtál érzelmileg, az elején lehet, hogy tényleg érdekelted, de aztán rájött, milyen vagy. Ilyen. Neki kicsit később szólt a fent említett megérzés, és akkor kezdett koptatni, soha az életben nem fog veled találkozni.

Legyen ez egy lecke neked az életben, ne akaszkodj rá így senkire, és ha már nem kíváncsiak rád, fogadd el, és lépj tovább.

2022. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
65%
36, ehhez a megérzéshez még csak nőnek sem kell lenni, ez az ember messziről láthatóan creepy:D
2022. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Hát persze ki más lenne a hibás
2022. dec. 23. 20:33
 39/57 anonim ***** válasza:
75%
Te, teljes mértékben. Hagyd őt békén.
2022. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
6%
Hát igen, ezek a kis hülyék már csak ilyenek. Teljes mértékben neked adok igazat, kérdező. Bár, én szarrá aláztam volna a helyedben a kis k*rvát, hogy a rák enné meg! Kis köpedelem. 🤬🤬
2022. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!