Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg kérdeztem egy lánytól...

Meg kérdeztem egy lánytól velűk volt időd találkozni? Erre megsértődött, ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 09:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
84%
:)
2022. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Most mi olyan vicces ezzen?? Úgy érzem kihasznált, és biztos vagyok benne. Miután elérte azt hogy megkedveljem, megsértődik mindenen, és még csak szó sem volt róla, hogy többet akarok tőle. 5 percet kértem, ezt nem tudom elfogadni
2022. dec. 23. 12:06
 13/57 anonim ***** válasza:
39%
Sok lány csinálja ezt. Dobálgat apró morzsákat, amikor unatkozik, vagy amikor a barátnőivel együtt röhögnek egymás szatellitfiúin. Ignorálni kell a saját érdekedben. Másrészt semmi sem tud annyira felidegesíteni egy egoista lányt, mint amikor őt hagyják válasz nélkül úgy, ahogy ő szokott másokat.
2022. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
31%
Azért az kemény, hogy itt szinte mindenki a kérdezőt hibáztatja, és rajta röhög. Jó emberek vagytok, mondhatom.
2022. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
25%
14 Ezen az oldalon minden körülmények között a férfi a hibás. Akárhogy átverik, megcsalják, kihasználják, vagy bántalmazzák, mindig egyedül ő a felelős érte.
2022. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

14

Egy éven keresztül üldözni valakit azzal, hogy legyen 5 perce.. ráadásul a "majd ha lesz, írok" nem épp arra a kapcsolatra utal amiben aztán olyan iszonyatosan sokat érintkeznének.

Volt már egy hasonló kérdés itt az oldalon és kiderült, hogy emberünk 6 db levelet küldött egy egész év alatt a nőnek és aztán azon volt kiakadva, hogy nem figylenek rá. Dude, tulajdonképpen a vízművekkel több kapcsolata van egy átlag embernek, mint évi 6 mail:D

Azt elhiszem, hogy a kérdező intenzíven éli meg az érzelmeit, de ez még nem jelenti azt, hogy maga akapcsolat is inteznív.

Márpedig egy év eélg sok idő. Ha 3-4 hét alatt nem talált 5 percet az illető, akkor eléggé le kellett volna ennyi idő alatt, hogy itt szándék sincs. Az, hogy a Kérdező nem akarta tudomásul venni a valóságot, azért meg ki mást hibáztassunk, mint a Kérdezőt?

2022. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Ok milyen bűntetés vár rám ha csak hívogatom ém emlékeztette naponta többször is, hogy nem volt szép tőle amit csinált? Azt mondta megy a rendőrségre ha nem fejezzem be, hát menjen
2022. dec. 23. 13:03
 18/57 A kérdező kommentje:
Inkább találkozik a rendőrséggel mint velem, akkor legyen ezt mondtam!!
2022. dec. 23. 13:04
 19/57 anonim ***** válasza:
36%
#16 Oké hogy ebből le kellett volna szűrnie, de pont az a baj, hogy ezeket a dolgokat nem leszűrni kéne, hanem a másik félnek kellene tisztán és érthetően megmondania, hogy "nem akarok veled se beszélgetni, se találkozni, hagyj békén". Kb 30 másodpercet vesz igénybe amíg valaki megnyitja a messengert, megírja ezt, és elküldi, nem egy nagy energia befektetés. De ezt valahogy szinte senki nem kifogásolta, csak a kérdezőn röhögtek, hogy nem esett le neki.
2022. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
1 év után egy vasárnap délután az egyik ismerősöm felhiv, hogy beszélni akar velem, kihivott és ő ott volt vele. Egy olyan valakivel jött akivel mindent megosztott rólam, és ez nekem nagyon fájt. Én egy évig könyörögtem neki hogy csak 5 percet kérek oda adok valamit és békėn hagylak, errejön vasárnap semmi szó nélkűl.
2022. dec. 23. 13:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!