Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozzátok zavarba a...

Hogyan hozzátok zavarba a lányokat és a nőket? Lányok és nők hogyan hoztak már titeket zavarba?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 04:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki tetszik akkor könnyen zavarba jövök ha valami olyat csinál. De attól is függ hogy mennyire jövök zavarba hogy mennyire áll hozzám közel az illető. Sokszor egy olyanról jobban zavarba jövök akit nem annyira ismerek.
2022. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

A Chadeknek nem nehéz zavarba hozniuk őket. Csak rájuk néznek és rögvest nedves a bugyi.



Igen, Chadeknek áll a világ.

2022. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy. Engem nem igazán lehet, túlvagyok már a tinikoron
2022. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
4-es: én inkább úgy gondolom, hogy azoknak van több bankszámlája, akik vagy titkolják a jövedelmüket a feleség elől, vagy attól félnek, ha elveszítik, még mindig marad egy vagy kettő. A költekezéshez szerintem nincs köze.
2022. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég könnyen zavarba ejthetsz egy lányt (de szerintem fiút is lehet vele) ha mikor kíváncsi vagy valamire, közel hajolsz hozzá. És a szemkontaktus tartás. Az egy nagyon nagy gyengepont.
2023. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!