Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Klasszikus LMBT tagok, tehát...

Klasszikus LMBT tagok, tehát leszbikusok, melegek, biszexek és transzok (illetve hetero emberek véleménye is érdekel), mit gondoltok a nonbinarykról?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben borzalmasan elterjedt ez a jelenség, számomra felfoghatatlan. Ti hogy vagytok ezzel?


L/L



2022. dec. 25. 16:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
mi az a nonbinary? xd
2022. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nembináris – (Non-Binary) aki sem férfiként, sem nőként nem határozza meg magát, kivül helyezkedik a kétváltozós genderen.


Vagyis lényegében egy harmadik "nemtelen" nemnek határolják be magukat, se férfi se nő.

2022. dec. 25. 16:07
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha születésétől fogva interszex (mindkét nembeli jellege van), akkor elfogadom, amúgy hópihe majomkodás.
2022. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon toleráns vagyok, de ez hülyeség. Ahogy a 3-as írja, ha így született, akkor OK, de ha a biológiai neme egyértelműen meghatározható, akkor legfeljebb a nemi szereppel nem azonosul, de attól ő még nő, illetve férfi.
2022. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
71%
Csak ismételni tudom a többieket.
2022. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Dettó így vagyok. Elfogadhatónak találom, ha valaki transznemű és mondjuk egy meghatározott nemből alakul át egy másik meghatározó nemmé. De ez már tényleg csak egy divathullám a szememben:/
2022. dec. 25. 16:28
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

3as vagyok, én írtam az inzerszexes választ. Általában azok az emberek is tudják, hogy férfinak vagy nőnek érzik magukat, plusz mivel nekik ez adott dolog, általában próbálják eltitkolni is. Csak az kérkedik ezzel akinek ez divat majomkodás. Ha farokkal és méhhel születtek volna, rögtön nem érezné olyan különlegesnek meg menőnek magát.


Bocsi, biszex vagyok és fiatal, de ezek kiakasztanak.

2022. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg férfi vagyok. Először nem tudtam megérteni a transzneműeket aztán az egyik testvérem elmondta nekem, hogy transznemű és gyerekora óta így érez, még így sem értettem meg ezt és azt hittem, hogy ez hülyeség. Mivel sohase. Találkoztam még ilyennel és mivel tudom, hogy férfi vagyok így nem tudom belekepzelni magam ebbe. Aztán utána néztem a dolgoknak és több filmet is néztem erről aztán belegondoltam abba, hogy én is meleg vagyok és sok ember azt hiszi, hogy a melegség nem létező mivel ők heterok és nem tudnának szeretni egy azonos neműt úgy ahogy én. Attól még, hogy nehéz felfogni valamit és nincs azonos tapasztalatunk az még nem azt jelenti, hogy a másik kitalálta ezt. És szerintem amíg a személy akiről beszélünk nem bánt senkit, akkor az sem érdekel ha más a neme vagy szexualitása. És szerintem ennek így kéne lennie.
2022. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%
Ez, hogy ki micsoda, meg micsoda szeretne lenni, luxusprobléma. Unatkozó emberek foglalkoznak ilyenekkel, akiknek nincs min stresszelni.
2022. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

8, az, hogy valaki nő helyett férfinak érzi magát, tök oké.


De ha valaki azt mondja hogy se nem férfi, se nem nő, mert ő teáskanálnak érzi magát, az nem oké.

2022. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!