Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja az LMBTQ hogy...

Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Két lányom van mindketten nyomják a közösségi médiát meg a tiktokot, látom mennyi szenny tartalom van rajta. Letiltani nem tudom őket csak elmondani hogy amit látnak abból mi a normális és mi nem, de nem tudom hogy meddig sikerül tartanom ezzel az áradattal a lépést.

Lényeg hogy nem nagyon értem hogy ha ezt látja egy szülő és érdekli a gyereke sorsa hogy nem haborítja fel hogy szélsőséges magaviseletű emberek teszik közzé szégyentelenül magukat úgy beállítva hogy ez mostantól az új norma. Ma az jött pl szembe hogy a transz szivárványosra festette a macskája szőrét, de korábban meg olyan, hogy challenge et rendeztek fiatalok hogy smárol az oda helyezett transz nővel(férfivel). És ezt tini srácok bevállalták.

Nem tudom hogy ezt milyen törvény fogja tudni tiltani de ami szörnyű számomra hogy emberek szülők ezt miért nem látják miért hiszik hogy ez még mindig csak az elfogadásról szól??



2021. júl. 18. 01:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
84%
A lányaid érdeklődnek a téma iránt, különben nem dobni fel nekik ezt a tartalmat az algoritmus.
2021. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
81%
Az eroszak is omlik rajuk mindenhonnan, attol megsem felsz, hogy pszichopata tomeggyilkos lesz a gyerekedbol. Ugyanugy ahogy az, igy ez sem befolyasolja ilyen mertekben. Ideje lenne mar normalizalni, hogy LETEZNEK ilyen emberek. Nem, meg mindig nem az a cel, hogy a te gyereked is meleg stb legyen, mivel attol nem is lesz az sosem, hogy olvas egy meset egy meleg parrol, vagy lat par transzt az interneten.
2021. júl. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
18%

"Miért mondja az LMBTQ hogy csak a felvilágosítás a célja, mikor a nemváltás, a transzok és melegek élete ömlik mindenhonnan a gyerekekre?"

Mert csak a gyerekek megzavarása a cél. Ha a gyerek azt se tudja mi az identitása, nincs erkölcse, akkor még kevesebb esélye van kiteljesedni, így nem jelenet veszélyt sem. Szerintem amit a gyerekekkel csinálnak az gyermekbántalmazás. Az ilyen identitászavaros embereknél pedig sokkal nagyobb esély van mentális zavarok kialakulására is. Betegeket csinálnak az emberekből, ami jó az iparnak is. Csak felhasználják a sok kis elnyomott ember lelki világát arra, hogy támogatva legyen ez a program.

2021. júl. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
70%
3: Mit tolsz amúgy? Nem adnál esetleg nekünk is belőle? >:}
2021. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
73%

Ott kezdődik a probléma, hogy a normálisat is már 50 évvel korábbi szinten határozod meg.

A gyerekednek nem meg kell mondani, hogy mi a jó, hanem teljes képet kell adni a világról, hogy megtalálja benne a helyét.

2021. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom hány évesek a lányaid de ne adj a kezükbe telefont ha nm tudják rendesen kezelni. Valószínűleg nem lehetnek túl nagyok mert ha már elég idős ember akkor ki tudja szűrni h mi normális és mi nem. Amúgy meg ha nm érdekli őket tovább tekerik. Ha érdekli őket megnezik. Érdeklik őket a témák ugylatszik.
2021. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
28%

Az LMBTQ+ nem felvilágosítani akár, hanem érzékenyiteni.

Hatalmas különbség van a kettő között...

2021. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
5ös én ne mondjam meg a gyerekemnek mi a jó, de azért a nőnek beöltözött LMBT aktivista megmondhatja. Logikus. Beteg világképed van, remélem nem fogtok nyerni 22-ben.
2021. júl. 19. 13:33
 9/61 anonim ***** válasza:
83%

Az aktivista nem azt mondja meg, hogy mi a jó, hanem, hogy nem rossz, ha valami nem olyan, mint te. Óriási a különbség. Elkeserítő, ha te ezt nem látod. Remélem a gyerekeid nevelésében csak moderáltan veszel részt.

Egyébként nem tudom mit értesz alatta, hogy nem fogunk nyerni. Nem tartozom semmilyen párhoz, vagy mozgalomhoz sem.


#5

2021. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Azt hogy valami más mint amilyen én és azt el lehet fogadni, azt el tudja mondani egy védőnő vagy iskolapszichológus is, ahogyan eddig.

De nektek a szivárványos zászló kell még a nemvátás, mert ez van a beteges vilagképetekben. Erre akarjátok áttranszformalni a gyerekeket, nem az elfogadásra, ami már régen megvan. Senkit nem érdekel hogy vered magad a melegbárban de ha a gyerekeinket is ilyenné akarod tenni arra ugrunk...

2021. júl. 19. 16:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!