Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik most 20 év körüliek,...

Akik most 20 év körüliek, mire emlékeznek vissza gyerekkori nosztalgiával?

Figyelt kérdés
Legyen az bármi, zene, játék, reklám, műsor, interneten valami, vagy igazából bármi, ami vissza flash-el a gyerekkorotokba?

2022. dec. 26. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

azok a kis gumik, amikből karkötőt, nyakláncot, kis figurákat lehetett csinálni.. egy időben nagyon rá voltunk állva


h2o sorozat még pl, meg a Harry Potter amik eszembe jutnak

2022. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem EU-szabvány játszótér, amin felnőttem

2000-es évek zenéi és TV-csatornái

Sárga villamos

Telefonbetyárkodás (nem voltak számkijelzős telefonok)

Nyári táborok (remek hangulat mobil nélkül, első csajom is ott szedtem fel:D)

Kék ellenerőzőkönyv a suliban (az üzenője vhogy mindig betelt xd)

stb még sok egyéb:D

22/F

2022. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Minimax műsor:)) ami ma már nagyon gagyi lett
2022. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Én a "bandámra" emlékszem, akikkel "rettegésben" tartottuk a játszótéren a másik "bandát". Hogy milyen mutatványaink voltak a mászókán, hogy bunkert építettünk az erdőben. Hogy mindenhova felmásztunk.


Nekem eléggé kimaradtak a műsorok, de a Tom és Jerry megvan. Játszani a tesóm kisautóival játszottam, csak én babáztam velük :D

Zene az nagyon vegyes volt, de általában a barátnőim szüleinek a bandáit hallgattam, vagy különböző nyelvű gyerekdalokat (francia, német, olasz, stb)


Amúgy jómódú családom volt. Nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy nem kényeztettek el, és csak nagyon sokára kaptam pl telefont (13-14 évesen). Boldog gyerekkorom volt, jó érzés felidézni a barátaimmal a gyerekkori bandázásainkat. Kb mind megmaradtak barátoknak, 16-19 év után is.


21/L

2022. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Oldschool hands up, hardstyle, hardcore, gabber zenék. Mai napig meghallok egyet, hideg futkos a hátamon és nosztalgia fog el, van is vagy 3 lejátszási listám :D Rengeteg kellemes emlék fűz hozzájuk. Amikor még csak ismerkedtem a multiplayer játékokkal, CS 1.6, Metin2, Ikariam, Gladiatus közben folyton ezek mentek. Illetve bátyám társaságával is mentünk valahova, vagy volt valami házibuli, ott is ezekre sütöttük a szalonnát :)
2022. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Le lehetett húzni a vonat ablakát és én mindig bámultam a tájat kifelé:D
2022. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még? ;) én amúgy 32 vagyok, azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, 10 év alatt mennyit változott a nosztalgiai nézőpont, de ezek szerint nem sokat, nagyon sok átfedés van az eddigi válaszok, és az én gyerekkorom közt. Ezek szerint a gyerekkor valahogy idősíkoktól függetlenül is egyetemes. Én is 14 évesen kaptam meg az első telefonom, egy Alcatel 556-ot 😄
2022. dec. 26. 15:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
MP3 lejátszó, amire rátöltöttem a legbaszatósabb Tankcsapda-számokat és a hintában ülve azokat hallgattam fülessel. És egészséges felnőtt lettem
2022. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első telefonom Nokia 3310 (?) volt.

Emlékeztek még a Westelre meg a Matávra? Pannon GSM?

2022. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Meg az olyan reklámokra, ahol egy telefonszámra kellett küldeni emelt díjas sms-t és elküldték valami éppen aktuális slágernek a refrénjét csengőhangként, még a youtube converterek meg Spotify előtt :D
2022. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!