Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemètsèg visszaadni egy...

Szemètsèg visszaadni egy ajándèkot?

Figyelt kérdés
Nállunk volt az ebèd tegnap. Nem nagy apos anyos, nagymama, felesègem én. Megbeszèltük ajándèk nincs... Felesleges. Após erre adott 20.000 ret amit nekem adott oda. Megköszöntem, semmi extra. Nagymamát èn hoztam, vittem, a temetőbe is kivittem, puszta emberi gesztus. Ebèd után temető majd haza a nagyit, aztán gó melo. Este hívott aszony, hogy nem köszöntem meg az ajándèkot, mert adott 2 zoknit, egy boxert, meg tett hozzá 70 ezret. A pènzről semmit nem tudtam, a boxert zoknit tudtam egyedül, ma meg megkaptam hogy nem volt èrte köszönet. Holnap visszavinnèm, mondván ajèndèkozâsról nem volt szó....
2022. dec. 27. 17:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem illik, és csak megbántanád a nagyit. Ha nem tudtál róla, a feleséged miért nem tette meg helyetted?
2022. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Este 10 kor vette èszre ès akkor már nem hívta fel, reggel 9 kor meg megkapta, hogy nem köszöntük meg... Èn meg alutam
2022. dec. 27. 17:57
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus mérgező rokon.
2022. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
3# ezt a kifejezèst így nem hallottam mèg, kifejted?
2022. dec. 27. 18:02
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
elég pszicho. de az is ahogy te kezeled. miért nem mondod azt, hogy kösz és letudva.
2022. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
#4 google: mérgező személyiség, toxikus személyiség
2022. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
van akinek elég sokat jelentene az a 70, de még a 20 is. idősebbekkel toleránsabbnak kell lenni, én így elmondtam volna neki ha jut időm hogy este 10kor már nem akarta hívni. türelmetlen volt kcisit az öreg és hamarabb várt egy visszajelzést, de mondanám az igazat hogy akartam szólni, csak reggel 9kor már kaptam a lecseszést. benne van a pakliban hogy nem hinné el, de mit tehetsz jobbat minthogy elmondod az igazat? ettől függetlenül nem adnám vissza. ja és el kell fogadnotok azt is hogy ez negatív esetként beléjük égett és valószínűleg nem lesz több ilyen ajándékuk
2022. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ha hagyott volna időt, akkor megköszönöm ès csók a családnak, de így az èn szemszögemből így inkább alattomos, hogy jaj ne ajándèkozzunk, majd aztán kitalálja mindkèt oldal hogy jaj hát de mègis, de nem szólnak, ès akkor hallgathatom, miközben időm se volt, hogy ne legyen az, hogy jaj megköszönni...
2022. dec. 27. 18:16
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
#8 érthető, hogy ez így nem szép a részükről. De ezt ne most akard letisztázni szerintem, hanem majd később vagy jövőre mondd, hogy akkor most tényleg semmi. Most csak köszönd meg és kész.
2022. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
De miert akarod eroltetni es rajuk kenyszeriteni, hogy ne ajandekozzanak?
2022. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!