Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemètsèg visszaadni egy...

Szemètsèg visszaadni egy ajándèkot?

Figyelt kérdés
Nállunk volt az ebèd tegnap. Nem nagy apos anyos, nagymama, felesègem én. Megbeszèltük ajándèk nincs... Felesleges. Após erre adott 20.000 ret amit nekem adott oda. Megköszöntem, semmi extra. Nagymamát èn hoztam, vittem, a temetőbe is kivittem, puszta emberi gesztus. Ebèd után temető majd haza a nagyit, aztán gó melo. Este hívott aszony, hogy nem köszöntem meg az ajándèkot, mert adott 2 zoknit, egy boxert, meg tett hozzá 70 ezret. A pènzről semmit nem tudtam, a boxert zoknit tudtam egyedül, ma meg megkaptam hogy nem volt èrte köszönet. Holnap visszavinnèm, mondván ajèndèkozâsról nem volt szó....
2022. dec. 27. 17:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kerdezeo: mondtam, 70 ezerrel kompenzal a mama, mert viszed mindenfele. Nem lekotelezni akar vele, hanem nem ingyen varja el, bizonyara abbol kiindulva, hogy nem eloskodo es nem akar "terhelni".
2022. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!