Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemètsèg visszaadni egy...

Szemètsèg visszaadni egy ajándèkot?

Figyelt kérdés
Nállunk volt az ebèd tegnap. Nem nagy apos anyos, nagymama, felesègem én. Megbeszèltük ajándèk nincs... Felesleges. Após erre adott 20.000 ret amit nekem adott oda. Megköszöntem, semmi extra. Nagymamát èn hoztam, vittem, a temetőbe is kivittem, puszta emberi gesztus. Ebèd után temető majd haza a nagyit, aztán gó melo. Este hívott aszony, hogy nem köszöntem meg az ajándèkot, mert adott 2 zoknit, egy boxert, meg tett hozzá 70 ezret. A pènzről semmit nem tudtam, a boxert zoknit tudtam egyedül, ma meg megkaptam hogy nem volt èrte köszönet. Holnap visszavinnèm, mondván ajèndèkozâsról nem volt szó....
2022. dec. 27. 17:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%
így van, ha adnak, fogadd el! az más kérdés hogy ezek után már tuti nem fognak :D srry csak hát na. kérdés mi a nagyobb hiba a figyelmetlenség, vagy a türelmetlenség? ők úgy feküdtek le aznap ha belegondoltok hogy hálátlanok vagytok. hiába csak tévképzet volt
2022. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ki es miert talalta ki ezt a nem ajandekozunk dolgot? Es miert erolteti ra a tobbi csaladtagra? Netto onzoseg - divatos kifejezessel elve. Ha csak nem arrol van szo, hogy a csalad le van tojva, es mint onigazolaskent hasznalt alibi, mukodik ez a vallalhatatlan tempo. Vidd csak vissza, de, hogy a budos eletben semmit nem kapnatok ezentul semmire, az is tuti biztos, sot. Mert ez a huzasod, feler egy sertessel. >;)
2022. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Anyósom találta ki ezt az egèszet....
2022. dec. 27. 19:05
 14/31 anonim ***** válasza:
55%
De miert hagyod, hogy az anyos dominaljon mindenben? A mama a halajat is fejezte ki az ajandekkal, amiert hurcolod ot ide meg oda, idot, penzt, energiat szanva ra. Nehogy mar ezt a gesztust is felelulirja az anyos... Eleve, nehogy mar o onkenyesen rendelkezzen mindenrol! En nem vinnem vissza az ajandekot, de megkoszonnem, aztna megkernem a felesegemet, ugyan beszeljen mar a kedves anyjaval, hogy vegyen vissza magabol es ha lehetne, a sajat eletet elje a masoke helyett, mert ennek konnyen lehet am, hogy nem lesz jo vege. Mi vagy te, papucs?
2022. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
nekem is ilyen édesanyám van, váltig állítgatja hogy nem ajándékozunk (ő is szereti akaratán kívül másokat is belerángatni, hiába mondom mindig neki hogy a saját nevében beszéljen) mégis szenteste előáltt egy pici csomaggal, egy drágább fogkrém és két csoki volt benne, beléjük van égve régről egy ilyen hogyha mégis adok valamit akkor am ásik jobban örül stb. mint a zoknira boxerre, aztán hogy volt benne nagyobb pénzösszeg elvárt volna egy reakciót, csak türelmetlen volt
2022. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Kitaláljak hogy ne ajándekozzatok, majd ők hoznak ajándékot, hogy zavarba hozzanak, és nem vagy elég hálás. Jó kis rokonok.
2022. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Magyar fogyaték 1.0

-Ennyit arról, ha megbeszélsz valamit előre egy honfitársaddal...

Ha már lúd, legyen kövér!

Vidd vissza az ajándékot, - hogy ezt "ott felejtették"!

Lesz sértődés, de aki értelmi fogyatékos, azzal nem lehet és nem is érdemes másként kommunikálni!

2022. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
már csak azért sem érdemes visszavinni mert ez egy olyan gondolatsort is elindíthat bennük hogy nem akarták megköszönni és most még vissza is hozzák játszva a megsértődöttet, nem jó opció szerintem. ettől még nem látják be/hiszik el jobban hogy nem vettétek észre véletlenül
2022. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
55%
17: erto olvasas! A kerdezo anyosa talalt ki, hogy ne ajandekozzon senki, nem a nagymama meg az apos! Akkor az anyos nem ad, nem kap, a tobbiekhez meg semmi koze! Milyen jogon donti el o, ha a tobbiek nem ezt akarjak? Ez a problema alapvetoen. Eroszakos, mergezo, mindenben dominalo karakterek jellemzoje. De amit akart, megkapta: meglett a feszko. Es annyira, hogy ezen az oldalon post szuletett rola. >:-/
2022. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
De ez olyan hogy nővèremmel meg volt ugyan ez beszèlve. Annyi, hogy mi szóltunk, hogy ott a kèt gyereknek vennènk. Ès tőllük is kaptunk, de felesègem egy tábla csokit, èn meg 1 kiló mandarint mert szeretem. Ès ennyi.... De a csiki is 500 ft... Az egyik gyerek kapott rgy könyvet, a nagyobbik egy vásárlási utalványt... De arról meg tudtak a nővèremèk...
2022. dec. 27. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!