Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2022-ben milyen pozitív és...

2022-ben milyen pozitív és negatív dolgok történtek veled?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult számodra a 2022? Jó volt vagy sem?

2023. jan. 1. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó volt.


1. Januárban sikeresen levizsgáztam mindenből.

2. Februárban elkezdtem a hobbimat máshogy/ új társasággal űzni.

3. Márciusban elkezdtem randizni a jelenlegi párommal.

4. Áprilisban összejöttünk.

5. Májusban levizsgáztam mindenből.

6. Júniusban elutaztunk a párommal meg bemutattam a szüleimnek.

7. Júliusban nyaraltam a családommal és a barátaimra is több időm volt.

8. Augusztusban buliztam a párommal és barátokkal.

9. Szeptemberben a szakdogával kapcsolatban volt sikerem.

10. Októberben találkoztam a párom családjával

11. Novemberben komoly szakmai sikereket értem el.

12. Decemberben sok időt tudtam a családommal tölteni ja és mindenből levizsgáztam, így februárig lazulhatok.

2023. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Negatív dolgok történtek túlnyomó részt velem. Nem is tudnék mondani igazán olyat ami jó.. Talán annyi, hogy szereztem be sok sport eszközt és sikerült egészségében élnem, sokat tudtam növelni az állóképességemen.


Negatív?.. hát..

inkább nem írom le, mert a legrosszabbat nem tudom leírni.

2023. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem volt jó.

Januártól nagyon beteg voltam, hónapokba tellett mire kiderült mi a bajom és szakorvoshoz jutottam. Ott megint hónapok teltek el, mire nagyjából sikerült kezelni a betegségem, addig a betegség egyik végletéből a másikba és vissza kerültem. Még most sem vagyok jól és valószínűleg életem végéig gyógyszereket kell szednem, amiknek a mellékhatásaitól rosszul vagyok.

Folyamatosan csalódtam egy olyan emberben aki nagyon közel áll hozzám, szerettem és bíztam benne, ennek ellenére becsapott és újból és újból hazudott nekem. Soha többé nem fogok tudni megbízni benne.

Pozitív? 1 évvel kevesebb van hátra.

2023. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak rossz,negatív,pokol egy év volt 22 nekem!
2023. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pozitív nem volt, annyi időm meg nincs, hogy a negatívumokat leírjam (pl pár napja megvették álmaim házát előlem)
2023. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy ok*dék volt.

Meghíztam, munkanélküli lettem, szingli lettem, depresszió kialakult, elkezdtem inni, egész család megbolondult, folytonos konfliktusok mindenhol mindenkivel és még sorolhatnám…

Szóval remélem jókat hoz ez a kib*szott 23 ha már a szerencseszámom.. Na meg adjon egy kis erőt a felsoroltakat kijavítanom..

2023. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10/4-es évem volt.

Pozitív: tanultam magamról, hogy másként viselkedjek az emberekkel;

Negatív: egy nagyon jó lehetőséget dobtam, kényszerből.

2023. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Negatív: Meghalt a kutyám.

Pozitív: Sikerült felújítanunk a házban egy újabb szobát+fürdőszobát. Ismét megrendezték a kedvenc fesztiválomat, amin részt is vettem. Lett egy másik kutyám.

2023. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pozitív: terhes lettem, abszolváltam az egyetemen

Negatív: nem írtam meg a szakdolgozatom

2023. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Negatív: a legtöbb gimis barátságom tavaly szakadt meg, többek közt emiatt is sokat voltam magányos és szomorú is, és párkapcsolat sem sikerült. Szüleimmel elkaptuk a Covid-ot, nekik nagyon erős tüneteik voltak (apa különösen megijesztett minket), nekem a post-covid okozott gondot elég sokáig. Depresszió is újult erővel jelentkezett. Szüleimmel rengeteget veszekedtünk nyáron a depim miatt.


Pozitív: a tavaszi és őszi félévem is kiemelkedően jól sikerült egyetemen, főleg az utóbbi; sosem volt még ilyen jó átlagom. Újra tanulni kezdtem németül és végtelenül kedves tanárom lett, akivel nagyon jól haladunk. Sokkal többet voltam év végére emberek közt, különböző programokon, és sokat feszegettem a komfortzónám. Nyitottabb és határozottabb lettem, sokkal kommunikatívabb is. Az egyetemen kaptam egy nagyon jó ösztöndíj lehetőséget, amivel név szerint kerestek fel és sikerült minden körülötte, illetve vissza is várnak. Saját magam szórakoztatására írni is kezdtem.


Szerencsére több pozitív volt, mint negatív, viszont a barátok elvesztése, illetve a magány eléggé rányomta a bélyeget az évemre :c

2023. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!