Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van összefüggés az intelligenc...

Van összefüggés az intelligencia és a név kiírása között a Facebook esetében?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm Tóthné Horváth Erika, mégis úgy van kitöltve a neve, hogy Erika Tóthné Horváth. Ez most ilyen amerikaias trend, vagy egyszerűen csak sötét, és nem foglalkozik vele?
2023. jan. 5. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg az utóbbi.

Amúgy egy kapcsoló, csak meg kell találni.

2023. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért van így megadva, mert a facebook, külföldi fejlesztésű app lévén az elsőként megadott nevet kezeli keresztnévként, mert az angol nyelvben úgy van. Ezért akinek van egy kis esze, az úgy fogja megadni hogy keresztnév_vezetéknév, ezzel elkerülve hogy a facebook azt dobja fel "Mi jár a fejedben, _vezetéknév_?" "Boldog születésnapot, _vezetéknév_!" stb.
2023. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

EZ fusi!

Szerencsére annyira már van tájékozott a Frászbúk programozója, hogy beletette a lehetőséget a helyes kijelzéshez.

Gondolom, nem miattunk, inkább a japánok miatt.

Mint már írtam is.

Csak meg kell keresni.

2023. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

A facebookon úgy vannak a nevek, hogy ahol a "vezetéknév"-et kéri hogy írd be, azt a "keresztnév"-nél beírt név mögé teszi, Ez nem tudom mennyire érthető, szóval, ha ezt írod:

Vezetéknév: Kovács

Keresztnév: Gizi

akkor automatikusan Gizi Kovácsnak írja.

2023. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Na, szóval nincs összefüggés.

(utolsó voltam)

2023. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, ha látja, miért nem írja át? Ez így tök zavaró, neki is feltűnhet, amikor "ráköszön" az oldal, hogy "Mi jár a fejedben Horváth?", nem?
2023. jan. 5. 23:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek így van a neve, azoknak jól 'köszön' az oldal (tehát náluk a keresztnevet használja)

Hogy miért nem írják át? Nem tudom. Gondolom nem zavarja őket. Na meg a legtöbb embernek így van, szóval nem lógnak ki a sorból

2023. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ha angolul használja az oldalt? Én pl. angolul használom.
2023. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag user nem tud ilyeneket és nem is foglalkozik vele. Örül, hogy tud kattintgatni és használja, meg olvasgat rajta.
2023. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek, a keresztnév van előbb, szóval a facebookon is ez a praktikus nekem. És nem érzem magam sötétnek.
2023. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!