Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van összefüggés az intelligenc...

Van összefüggés az intelligencia és a név kiírása között a Facebook esetében?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm Tóthné Horváth Erika, mégis úgy van kitöltve a neve, hogy Erika Tóthné Horváth. Ez most ilyen amerikaias trend, vagy egyszerűen csak sötét, és nem foglalkozik vele?
2023. jan. 5. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20 nyelvgyakorlásból pl.

De én a munkában is minden programot angolul kell hogy használjak, nekem az egyszerűbb, ezt szoktam meg. Nem is tudom pl a ms office magyar elnevezéseit, csak idegeskedek ha valahol magyar word öt, excelt kell használnom hogy most mi mit jelent.

2023. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sok számítástechnikával kapcsolatos dolgot alapból angolul tanultam meg és az új ismereteim 99%-a is angolul jut el hozzám. Többet is beszélgetek a témáról külföldiekkel, mint magyarokkal. Furcsa lenne emellett magyar fordítást használni.
2023. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rendesen ideges lettem tőle, amikor a Pinterest magyar nyelvre váltott, mert nagyon sokáig használtam úgy, hogy még nem volt magyar verzió. Megszoktam angolul, 99%-ban a mentett tartalmaim is angol nyelvűek.

A Facebook mondjuk pont magyarra van állítva, az nem igazán zavar, de amin tényleg angol nyelven van a tartalom nagy része is, azt jobban szeretem angolra állítva használni.

2023. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyrészt angolul kezdtem el használni, így ismerős. (2009-ben regisztráltam facebookra, trendi dolgaid ide vagy oda.)


Másrészt ha gáz van, sokkal könnyebb angolul utána nézni, pl beállításoknak.


Harmadrészt letisztultabb nyelv, egy géphez, programhoz pont illik.

2023. jan. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!