Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a Való Világot...

Szerintetek a Való Világot nézik értelmiségi emberek is pl. pszichológusok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Bizonyos iq szint felett csak olyanok nézik ezt a szennyet, akiknek anyagi érdeke fűződik hozzá.
2023. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Olvastam,hogy sok intelligens ember néz hasonló műsorokat mert addig sem kell,hogy “járjon” az agyuk.

Kicsit kikapcsolják a hétköznapi stresszt.

2023. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

A gyerekkorunk szerves része volt Mónika show és a Balázs show, mai napig idézgetjük azt a sok kreténséget, pedig a baráti körünkben mindenki diplomás, vannak, akik most már doktoranduszok.


Tényleg arról van szó, amit a kettes ír: addig sem jár az agyunk.


Plusz szerintem a humorérzék nem változik az iskolázottsággal. Mi minden hülyeségen röhögünk, ami nem közvetlenül erőszakkal kapcsolatos. Lehet az kockahumor, péniszviccek, sötét humor, szóviccek, bármi. Sokakkal ellentétben én személy szerint nem attól képzelem magam átkozottul intelligensnek, hogy pofákat vágok az alpári poénokra és ünnepélyesen bejelentem, hogy ez bizony nem volt vicces és mindenki, aki épp jól szórakozik, mennyire suttyó és primitív.


Tudom, hogy ez divat itt. :)))

2023. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Egyre több ilyen kérdés van,hogy értelmiségi,meg diplomás.stb,mintha mindenki más egy senki lenne.

Itt egyszerűen arról van szó,hogy valakinek mennyire van igénye az ilyen ótvar,időpazarló műsorra.

Én egy sima szakmunkás vagyok,még érettségim sincs,de szekunder szégyenérzetem van az ilyen pronyó műsorok láttán.10-12 éve láttam utoljára VV-ot(akkor is csak bele bele néztem),de már akkor is hányás volt az egész.

2023. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

1.) Nincs olyan hogy értelmiségi. 200 éve kitalált fogalom egy teljesen más korszak társadalmából.

Se a pszichológus se senki nem értelmiségi ma már a munkája okán.


2.) Kulturális proliság mindenhol van.

2023. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Értelmes ember nem süllyed erre a "szintre"!
2023. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
Látjátok? Megmondtam :)))
2023. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is, végzettségtől függetlenül, az értelmes embereknek nincs igénye erre.

Gyerekként tényleg sok Mónika show, meg egyéb szarság ment, nekem pl már akkor szánalmas, és valahol szomorú volt, hogy ilyen műsorok léteznek. Akkor is volt már Való világ is, belenéztem, mert mindenki erről beszélt, de képtelen voltam egy teljes részt megnézni.

Persze, kell kikapcsolódás, kell olyan, hogy nem jár az agyunk, de azért szerencsére bőven van választék. Inkább olvasok egy jó könyvet, vagy nézek egy kikapcsoló filmet, sorozatot. De ezt? Ez arra van, hogy mondogathasd magadnak, hogy bár lehet, szar életed van, de még te is jobb vagy azoknál, akik a tévében vannak. Sima pszichológia.

2023. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

#8

Miért vagy ilyen átkozottul korlátolt, hogy azt gondold, hogy aki egy adott műsort fogyaszt, az csak azt és semmi mást nem hajlandó nézni? Tudom, hogy lenyűgöző, de képzeld, mi is olvasunk könyveket. Mondjuk az utóbbi időben inkább csak publikációkat, mert másra nincs idő és haladni kell azzal is. Képzeld, én is nézek doksikat, thrillert, bűnügyi sorozatokat, az egyik kedvenc műfajom a skandináv krimi. De mindenevő vagyok, jöhet a való világ is korlátozott mennyiségben, főleg ha a többiek röhögnek körülöttem. Zs kategóriás filmekre is be szoktunk ülni a moziba. Nem azért, mert Ez a SzElLeMi SzIntÜnK.

2023. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
A pszichológusok mióta értelmiségi emberek?
2023. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!