Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerültél már konfliktusba...

Kerültél már konfliktusba amiatt, mert valamit épp fényképeztél, vagy videóztál?

Figyelt kérdés

Történt már veled olyan, hogy valami fotózása vagy videózása miatt szóltak, vagy konfliktus helyzet adódott?

Ha igen, mit fotóztál és mit szóltak érte? Mi volt az oka?



2023. jan. 9. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt videóztam, ahogy az illető fenyeget. :) Érthető okokból nem tetszett neki.
2023. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Fordítva volt. Elküldtek melegebb éghajlatra mert a kertemet fotózta az utcáról.
2023. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Hajaj!

A saját autómat és a mellette állót fényképeztem, hogy meglegyen a rendszáma, ha megkarcolja és úgy hajt el. Ui. olyan böszme módon állt be (ott ahol egyébként mindig zsúfolt az egész hatalmas parkoló), hogy én csak nagyon közel tudtam hozzá megállni. Esélyes volt, hogy meghúzza a kocsimat, amikor kiáll.

Amikor fényképeztem, előjött, a közeli boltban volt eladó, középkorú nő volt. Stílusa, mint a c....asszonynak, mikor normálisan elmondtam neki, hogy azért fotózom, mert ennyire kevés helyet hagyott beállni, és lehet, hogy meghúzza az autómat. De ha már itt van, akár kicsit arrébb is rakhatná a kocsiját. Ja, azt nem. Csakazértsem!

2023. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan volt hogy vkit levideóztam és rámszólt hogy ne
2023. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak majdnem, nyáron dögmelegben egy extramini cuccban volt a mozgólépcsőn előttem egy csajszi, direkt úgy állt, hogy a májáig lazán be tudjak látni, sokszor hátranézett vigyorogva.

Elővettem a telefonom másért(zavaromban elkezdtem nyomkodni), és a mögöttem álló vérfeminista kinézetű asszonyság úgy nézett rám, mint aki meg akar gyilkolni.

A csajnak még a tüdejéről is tudtam volna egy 10 megapixeles fotót gyártani.

2023. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
71%
Szülővárosom a román határtól 2 km, őszi kikerics virágzást fotóztam a határkőtől nem messze de a magyar oldalon. Egyszer csak egy rozzant Dacia terepjáró jelent meg, kiugrott belőle 3 román határőr és el akarták kobozni a gépemet, hogy mit fotózom a határt. Mutattam, hogy a magyar oldalt fotóztam, de csak vergődtek, végül aztán hazamentek, mert nem adtam oda a gépet.
2023. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok év után elkerültem a szülövárosomba, megkerestem azt a házat, ahol kisgyerekként éltünk.

Lefotóztam, erre az ablakból kiordított valaki, hogy nem fotózzam az autóját, ami ott áll. (Amit addig észre sem vettem, egy rozsdatömeg volt az egész, még véletlen sem érdekelt volna.)

2023. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!