Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismer(tek) valami olyan...

Ismer(tek) valami olyan Youtubert, aki jo videokat keszit produktivitas temaban? Szoktatok ilyeneket nezni?

Figyelt kérdés

Regen sokat segitett, ha ilyeneket neztem, altalaban a reggeli kave melle neztem meg 1-2 videot es utana csinaltam en is a dolgaim, de akiket regen neztem, mar nem csinaljak vagy mast csinalnak, mostanaban nem ismerek egy darab ilyan videost sem, akit szivesen neznek igy napinditonak :(

Olyasmit keresek, aki inkabb beszel, motival es nem csak ugy zenere mennek a videok, hogy fogat most meg reggelit keszit🤷🏼‍♀️

Szeretem pl az Art of Improvement csatornat, de jo lenne valami szemelyesebb, emberibb. Ismertek ilyet, szoktatok nezni ilyesmiket? Mindegy, hogy kulfoldi vagy magyar, altalaban kulfoldieket nezek, de ha magyart ajanlotok, azt is lecsekkolom.


2023. jan. 10. 06:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én őt tudnám ajánlani, nagyon jó videókat csinál az élet minden területéről.

Látszik hogy benne van a videókban, az idő és az energia amit ráfordít.


https://www.youtube.com/@SikerreHangolva/videos

2023. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!