Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha csak a hobbimnak élek?

Az gáz ha csak a hobbimnak élek?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok és csak a hobbim érdekel. Majdnem minden pénzem arra költöm. (a pénzt nem veszem el más elöl mivel nincs családom).


Viszton néha eszembe jut hogy több pénz kéne a lakásomra, vagy más új dolgokra költeni. De csak a hobbim érdekel igazán. Függője vagyok.

(szándékosan nem írom le mi a hobbim, de pl szintén sport függő vagyok)


2023. jan. 11. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha nem képzel tartalékokat, bajba kerülhetsz.
2023. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Úgy élsz, ahogy jól esik, ha téged ez tesz boldoggá, akkor egészségedre.

Mindenkinek más az értékrendje.

2023. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! -Csalódások is juttathatnak el erre a szintre embereket, - de ártani nem ártasz vele senkinek!
2023. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Azért az nem mindegy, hogy a hobbid vitorlázás, vagy sportfogadás
2023. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
4: Végül is miért? A pénz elment így is, úgy is.
2023. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az aggaszt, hogy nincsenek különösebb céljaim. Lakásom van, autóm van, eltartom magam. Viszont látom hogy az átlagnak olyan tervei vannak mint: ház vásárlás, lakás felújítás, új telefon, új TV, gyereket nevelnek...

(nem sportfogadás a hobbim, hanem kb. olyan mint a vitorlázás)

2023. jan. 11. 11:48
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg a problémám az hogy mondjuk nem birok szünetet tartani. A konditerembe járással is így vagyok. Pl azt mondanám , hogy oké... 1 hét szünet. 1 hétig nem edzek. De rohadt szarul érzem magam ha nem megyek kondiba.
2023. jan. 11. 11:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Úgy élj, ahogyan neked jó! Nem kell megfelelned senkinek.
2023. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
74%
Nem, ez teljesen okés szerintem. Amint nekem is meglesznek a céljaim (pl. saját otthon, anyagi biztonság, ami neked már megvan) akkor én is a hobbijaimnak fogok élni. Nem mindenki életében a gyerek meg hasonlók a prioritás, a sportot én is előbbre valónak tartom. Ha valaki szerint ettől gáz vagyok, akkor oké, az én életem, úgy élek, ahogy akarok.
2023. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Kéne párt találni!!!
2023. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!