Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai lányokban miért nincsen...

A mai lányokban miért nincsen kitartás ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Miért léptek le?

2023. jan. 11. 23:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Látjuk hogy mi lesz akkor, ha nem lépünk le.
2023. jan. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem igaz, sőt. Nézd meg a felnőtt párkapcsolatok rovatban miket írtak a nők az elmúlt három napban. Vagy tíz alkalommal kerekedett ki a szemem, hogy hogy a p.csában lehet még a pasijával?
2023. jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem igaz. Pont hogy a kapcsolatfüggőség a gyakoribb.

Egyébként vannak jó kapcsolatok is. A legtöbb ismerősöm komoly kapcsolatban van 1-5 éve. (19-22 éves korosztály)

Ezek közül mindnek 1. vagy 2. kapcsolata.

Én szintén az első kapcsolatomban vagyok, boldogan.

21N

2023. jan. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
30%
Ha elég jó lennél nekik, nem lépnének le.
2023. jan. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
35%
Mert minek? Száz másik tolong a közösségi oldalaikon. Azokat is ki kell próbálni, nem érnek rá lecövekelni egy mellett. Majd ha egy dolgot rosszul csinálsz, akkor rádfognak minden mocskos jelzőt, hogy elhitessék, te vagy a hibás mindenért, mert ciki lenne megmondani, hogy másokkal is dugni akarnak.
2023. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
34%
Úgy lettünk nevelve hogy ami rossz azt el kell dobni.
2023. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
#16 Akkor a kultúránk miért van tele olyan vezérelvekkel, hogy "egy jó asszony mindent megbocsájt" meg "amit Isten egybekötött, azt ember ne válassza szét"? Akkor miért köteleznek törvényekkel arra, hogy a toxikus családtagokat is támogatni kell, kapcsolatot kell tartani egy erőszakos szülővel, és még hálásnak lenni érte, amiért megcsinált? Akkor a közmegegyezés szerint miért krva vagy minimum problémás, aki gyakran váltogatja a partnereit? Akkor miért van ennyi kapcsolatfüggő ember? Akkor miért az az első reakció nemi erőszak vagy családon belüli erőszak esetén, hogy mit tettél, amivel kiprovokáltad az agressziót?
2023. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%
#17 Ezek régi dogmák én meg én meg még fiatal vagyok, de a szüleim is rájöttek hogy ezek mind hülyeségek.. engem is már alapból úgy neveltek hogy soha ne házasodjak ha lehet és férfi mindig lesz akivel tudok kapcsolatba kerülni stb, igazuk is volt sosem ragadtam rossz kapcsolatokba amik lehúztak volna
2023. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
*én meg még
2023. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
#18 Én is fiatal vagyok, de annak ellenére, hogy a felsoroltaknak szöges ellentéte az én gondolkozásmódom és az általam kialakított környezetemé is, még látom, hogy a társadalomban nem ez a normatív.
2023. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!