Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai lányokban miért nincsen...

A mai lányokban miért nincsen kitartás ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Miért léptek le?

2023. jan. 11. 23:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Közben persze arra is megtanítottak hogy amiért érdemes, azért ki kell tartani.. de fel kell ismerni miért érdemes és miért nem
2023. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

#21 Sajnos sokaknál itt tolódnak el az arányok nem abba az irányba, mint amit a kérdező felvet.

Napi szinten találkozok olyan esetekkel itt vidéki kisvárosban, hogy a 30+-os korosztályban a férfiak direkt elrontják a mosást, főzést, mosogatást, hogy ne merje a nő még egyszer rájuk bízni. Egy teregetés nem egy olyan feladat, amibe bele lehet dögleni, mégis a szárítóra is előszeretettel hányják fel összevissza gyűrve, a földre lógatva a ruhákat, hátha megunja a másik fél, és megcsinálja. Ugyanennek a korosztálynak a tagjai büszkék rá, hogy felnőtt emberként nem tudnak beállítani és bekapcsolni egy mosógépet vagy gáztűzhelyet. Szomszédom olyan másfél éve, ötven évesen jutott el odáig, hogy megtanult felmosni (?!), miután otthagyta a legutóbbi nője.

Az ilyenekre meg lazán rásütik, hogy házi sárkány vagy nem eléggé elhivatott a nő, ha szóvá teszi, hogy nem egy nagykorút fogadott örökbe.

2023. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
#22 Aki ilyen igénytelen vagy hamis emberrel megelégszik az vessen magára. :D A kapcsolat az alapvető hétköznapi dolgokban is kapcsolat ami egymásért van, nem egymás ellen. Amint megtudnám hogy a párom direkt ki akarna baszni velem, ott lenne vége. Ez a különbség kapcsolat és kapcsolat között mint ember és ember között. Van akivel mindent meg lehet csinálni, van akivel nem.
2023. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#23 Persze, én se állnék le könyörögni senkinek alap dolgokért. :D Nem is igazán értem, ilyen emberrel hogyan lehet együtt maradni. De valamiért mégis az van rengeteg nőben akármennyire abszurd is, hogy könyörögni kell érte, mert ha egy élhetetlen óvodás a másik, akkor is jó.
2023. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#24 Olyan is van akinek teljesen megfelel leélni úgy egy életet hogy valakin uralkodhat, pesztrálhat öregkoráig és sosem tudja meg milyen egy jó kapcsolat.💁 Szerintem nem éri meg, egy életünk van.
2023. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
De a férfiakban sincs. (F)
2023. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Azért, mert az elején teljesen másmilyennek állította be magát és az évek során kimutatta a foga fehérjét. Nincsen kedvem egy mama pici fiával leélni az életem úgy, hogy nem számít az, hogy én mit szeretnék. Akkor inkább továbblépek. Pedig igazán ragaszkodó vagyok, de ez már nekem is sok volt.
2023. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tolem csak egyszer lepett csaj, azon kivul kb mindig en. Ido megismerni rendesen egy embert, ha rajosz h nem passzol hozzad, nem erzed jol magad stb akkor folos eroltetni
2023. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nemtől független jelenség a legtöbb embernél.


Személyiség függő. Meghogy egyáltalán passzoltok-e.


No és a kapcsolatban 2 ember van, mindegyiknk oda kell tennie magát, ha szeretik egymást és tényleg komoly tervik vannak együtt a jövőben.

2023. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert mindig van egy gazdagabb pasi.
2023. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!