Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt-e már gyanús nektek...

Volt-e már gyanús nektek valaki, hogy pedofil?

Figyelt kérdés
Milyen körülmények közt? Mi utalt rá? Hogy reagáltatok?

2023. jan. 15. 14:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a kémia tanár simogatta a lányok combját, szerencsére már elbocsájtottak
2023. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

általánosan elmondható, hogy az emberek különböző módon észlelhetik, ha valaki gyanús tevékenységet folytat a gyerekekkel kapcsolatban. Lehet, hogy a gyanús viselkedés megjelenése vagy a furcsa kommentek kifejezése, ami utalhat a szexuális érdeklődésre a gyerekek iránt. Az egyes jelek azonban változóak lehetnek, és nem minden gyanús viselkedési forma utal a pedofília gyanújára.


Ha valaki úgy érzi, hogy valaki gyanús tevékenységet folytat a gyerekekkel kapcsolatban, fontos, hogy tájékoztassa a hatóságokat, például a rendőrséget vagy a gyermekvédelmi szerveket. Az ilyen jellegű problémák súlyosak és határozott fellépést igényelnek. Ha valaki nem biztos abban, hogy az adott viselkedés gyanús-e vagy sem, akkor fontos, hogy segítséget kérjen egy szakembertől vagy szervezettől, amely segíthet az ilyen helyzetek felismerésében és megoldásában

2023. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 gabor49 ***** válasza:
81%
kb 10 évesen akadtam össze egy pedofillal a liftbe egyébként sokan keverik a szo fogalmát ugyanis pedofil nem vonzodik tinikhez csak kimondottan gyerekekhez
dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%

#23 Igen, persze tudjuk, mint ahogy azt is, hogy ezen az oldalon teljesen normálisnak számít a 11-13 évesekhez vonzódni, és akik hozzájuk vonzódnak azokat itt el kell fogani, és semmi rosszat nem szabad mondani rájuk, hanem ünnepelni kell őket, ujjongani nekik meg tapsikolni! ^^ Hiszen ez a normális gyakorikérdésekes viszonylatban, és teljesen egészséges ha negyvenes pasik 11-13 éves lányokra izgulnak....

Netán te is az ilyen férfiak közé tartozol, hogy így külön kiemelve fel kellett szólalnod a védelmükben, nehogy véletlenül valaki olyan rossznak gondolja őket, mint a pedofilokat? ^^ Jujj, nehogy valaki összekeverje őket, mert pedofilnak lenni beteg dolog, de ha kiskamaszokhoz vonzódsz, az éljen-hurrá, atomkirály férfi vagy, a teremtés koronája!!! ^^

dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
53%
Én mindig a keresztanyámnál töltöttem a szüneteket. Ott az volt a szokás, hogy mindig vele fürödtem. 7-13 éves koromig. Én nagyon élveztem, nem okozott semmi traumát. Nem volt titok, anyu is tudott róla. Lehet volt benne valami, de máig nem érdekel.
jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!