Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erkölcstelen dolog lenne...

Erkölcstelen dolog lenne rávenni egy pszichés beteg nőt a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 22:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ó te jó ég, persze, kitűnő ötlet így gyereket csinálni...

Ilyenkor hova teszitek az agyatokat, de komolyan? Jah, hogy nincs...nem mentség.

Tökéletes példa arra, hogyan kell elrontani min. 3 ember életét. Ha ez a cél, hajrá, tegyétek tönkre egymást, csak nyomorult gyereket sajnálom a sztoriban, hogy ilyen elcseszett életet/famíliát kap, hogy maga is egy nyonorult legyen majd.

2023. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akar gyereket, akkor minden esetben erkölcstelenség rávenni.
2023. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
13%

Attól függ milyen betegség és milyen ember.

Van akinél csak akkor látszik meg, ha már megszokta a kapcsolatot veled.

2023. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy mondom neked, hogy én ismerek is egy Borderline lányt! Ez nagyon rossz ötlet. A gyerektől csak még inkább pánikba esik majd! Elhagyni talán nem fog téged, de pokoli lesz az életetek.

Ne érts félre! Én tudom milyen ez. Hogy milyen erős kötelék van köztetek, hogy senki más nem lehet olyan, mint ő. Én is igy vagyok ezzel a lánnyal. De azt is tudom neki minél inkább nyugodt környezet kell. Egy gyerek viszont minden csak nem a nyugalom szinonimája! A gyereknek sem tennél jót ezzel hidd el nekem!

Ha beszélgetnél keress meg privátban

2023. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
75%
Szerintem ha kezelve van, gyógyszerrel tünetmentes, és ő is vágyik rá, mert úgy érzi képes rá, akkor jöhet gyerek. De nem kényszerítheted...
2023. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
81%
"Rávenni" bármilyen nőt erkölcstelenség rávenni a gyermekvállalásra. Mentális beteget pedgig hatalmas felelőtlenség.
2023. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Éwekkel ezelőtt volt ennek a kérdésnek az ellenoldalról történő feltevése itt, a gyakorin, azt szerette volna tudni egy nő, kenheti-e magába a szexpartnere spermáját, hogy legyen gyereke. Természetesen a férfi tudta nélkül. Mint távoli olvasót is képes kísérteni évek múlván is, szörnyű az ilyen. Mikor felnőtt testben hihetetlen mértékű felelőtlenség és ösztönszerűség képes lakni csak.


Különösen tetszett #20 válasza. Divat minden nehézséget eltitkolni a témával kapcsolatban, rettegve a megbélyegzés rémétől. Ami szerintem szánalmas. Erre csak ráerősít a ma tomboló, szociális médiában teret nyerő vetítés. Kritikátlanul átvett ökörség "a gyerek megold mindent" reménye is. Bár azt el tudom képzelni, hogy érzelmi zűrben az elme tényleg képes hinni ebben, becsapva önmagát, sokszor tartós kárt okozva környezetében.


Lehetne ártatlan is ez a kérdés, de nem az. Értékelendő, hogy igénybe vette a "telefonos segítséget". Egyöntetű válasz született. Ha már témánál vagyunk, nem ártana megérdeklődni - jelen szándéktól függetlenül is - hogy a hölgy tervez-e gyereket az életébe egyébként, s ha igen, értő szakember karöltve az őt ténylegesen ismerő környezetével - ezek mindegyike fehér holló - tudnak talán segítséget nyújtani az esetleges, jövőbeli teherbírást megbecslését illetően. Az sem igazságos, hogy ha valakinek nem jutott teljesen kerek életvitel vagy pszichés stabilitás, hogy ne legyen lehetősége semmi olyanra, amire a köznapi idiótának pedig van.

2023. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem igazán...
2023. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mármint de, elég erkölcstelen lenne.
2023. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!