Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki egyszer...

Van olyan, hogy valaki egyszerűen semmivel nem tudja elfoglalni magát? Vagy ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, egyedül képtelen vagyok hosszú időre lekötni magam. Egy szerencsém van, hogy van egy párom, akivel együtt élek és sokat vagyunk együtt. Társaságban nem unatkozom, egyedül mindig. Oké ha végig dolgoztam a hetet örülök hogy van egy szabadnapom és jól esik a semmittevés, de mondjuk egynél több nap már nem. Nincs hobbim. Sorozatot nézek vagy telefont nyomkodok, más nem köt le. Ha olvasok is hamar megunom. Az edzés nekem csak egy kötelező dolog hogy ne legyen a testem csúnya, de csak itthon szoktam max egy héten 3x 30-40 percet. Művészeti dolgok nem érdekelnek. Ha egyedül vagyok hosszú ideje pl párom hazautazott akkor nagyon rosszul érzem magam, ha más sem ér rá. Nincs is kedvem semmihez sem csak várom hogy teljen az idő. Most pont álláskereső is vagyok, úgyhogy még a munka sem foglal le, bár nem segített eddig se, mert monoton unalmas volt és csak annyi volt jó hogy ment az idő valamivel.


Lehetne ezen változtatni? Értelmes dolgokra meg nem is tudom rávenni magam mert nem érdekel semmi.


2023. jan. 29. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Egyedül nekem sem élmémy semmi.

Egyedul.elmegyek kirándulni=értelmetlen

Baratommal megyek kirandulni=katarktikus élmény

Egyedul karacsonyozom= nibcs értelmr

Barátommal karácsonyozom=boldogság.


Es pedig mindkét esetben ugyanazok a dolgok vannak. Egyik esetben sz.r az egész, másik esetben meg akár örök élmény amit majd öregen mesélek.


Volt is kérdésem ilyesmirol semmi erdemlegeset nem tudtak erre írni.

2023. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell megtalalni azt hogy mi erdekel. Ha semmi akkor ez van
2023. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örömtelenség-érzés okozhat ilyet.
2023. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet sorozatot nezni,csak elmenni valahova
2023. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!