Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok szerintetek is visszata...

Lányok szerintetek is visszataszító ha egy férfi csak a szexre megy?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakrol beszélek akiknek nem a barátság, és a párkapcsolat a célja veletek, hanem a barátság extrákkal. Ti is lepattintanátok az ilyen férfiakat?

2023. jan. 29. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem. Attól függ, hogy én is épp mit keresek egyrészt, másrészt meg hogy az adott pasitól mit várok, mit szeretnék tőle.


Van olyan időszak, amikor nem vágyok kapcsolatra, de ettől még szexre mindenkinek szüksége van. Illetve van olyan pasi is, akivel úgy látom, párként nem illenénk össze, de mondjuk szexuálisan igen.

2023. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nincs szüksége mindenkinek szexre. Egy szexkapcsolat szerintem időpocsékolás, és egy nagyon degradáló dolog.
2023. jan. 29. 14:28
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Megnyilvánulásod alapján nagyjából nulla körüli tapasztalatod lehet. :)
2023. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért? Nem mindenkinek a stílusa ez se. Az hogy neked belefér, és jól érzed így magad, attól másnak ez lehet degradáló. Én férfiként se vagyok képes lefeküdni olyan nővel akivel nem járok.
2023. jan. 29. 14:33
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Hát ez akkor ízlés kérdése, mert én nőként 2 hétig se bírom szex nélkül, szóval nekem mindig van partnerem, akár több is egyszerre. Amikor pedig találok végre egy olyat, aki mindenben megfelel épp, akkor pedig kapcsolatban vagyok.
2023. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Azok nem tudják az érzelmeket megélni dopoingként azt se tudják mire jó az érzelmi többletes szex es mennyire tud fokozni.

Szánom és kerülöm az ilyeneket akik alacsony szinten tudnak csak élni.


Kb olyan mint magában enni a tésztát hab es krém nélkül es nekik az a sütemény.

2023. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
*érzelmeket megélni a szexhez doppingként,
2023. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2%
Én meg elválasztom a kettőt egymástól, és nem vagyok egy begyöpösödött konzervatív szűzfiúcska mint te :)
2023. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztázza a szándékot, akkor nem baj. El tudom dönteni, hogy vevő vagyok-e rá, vagy sem. Akkor van baj, ha nem tisztázza, hanem átver.
2023. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha mindkét félnek jó így, akkor teljesen rendben van.


Az a gáz, ha úgy tesz, mintha kapcsolatot akarna, közben nem. Patkány dolog mások érzéseivel játszani.

2023. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!