Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nők,...

Miért van az, hogy a nők, akiknek 20-as éveikben van egy normál vonzó testalkatuk/arcuk, a 30-as éveikre vagy meghíznak, vagy összeaszalódnak? Általában ez a két véglet figyelhető meg.

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Genetika és életmód.
2023. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vettem ezt észre, pedig sok 30as nő van a környezetemben, hisz ez a korosztályom, de jól tartja magát mindenki.
2023. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Én azért híztam meg, mert depressziós lettem és azért nincs motivációm visszafogyni, mert végre nem ér mindennapos szexuális zaklatás és végigmehetek az utcán anélkül, hogy valaki az arcombaköpné, hogy de megb.szna.
2023. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2. Nem azt mondtam, h nem tartják magukat jól, hanem elmozdulnak valamelyik irányba. Van olyan aki vékony volt, és felszed jópár kilót, de olyan is van, aki nőiesebben jobban tetszik, mint mondjuk mikor elkezd diétázni és összeszikkad.
2023. jan. 30. 10:20
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Értem de én ezt sem vettem észre. Mármint 1-2 kg lehet, de amúgy jár mindenki edzeni és odafigyel magára. Bár tény, hogy senkinek nincs gyereke, lehet hogy más lenne a helyzet úgy.
2023. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

A férfiaknál ugyanez van🙄Sőt, közöttük sokkal több az elhízott, akkor miért csak a nőket kritizálod?

[link]


Amúgy meg az az egyszerű oka van ennek, hogy egyrészt ellustulnak az emberek, kocsival járnak, sokat esznek, nem járnak sportolni, és 25 éves kor felett csökken a kollagéntermelés és az anyagcsere is, mind a kettő az elhízottság és az öregedés malmára hajtja a vizet. Ennek ellenére egészséges életmóddal sokáig jól lehet kinézni.

2023. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Ja amúgy az “összeszikkadás” szerintem is rosszabb, mint felszedni pár kilót. 35-40 éves kor felett már nem áll jól a vékonyság az embereknek.
2023. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Magyarországon elég trágya az emberek életmódja.

A lakosság 60%-a túlsúlyos. A magyarok havonta 3000 forintot költenek zöldségekre (nyilván átlagosan). Ez nagyonb ízom benne, hogy 2021-es adat, mert a 22-es inflációval nézve ez feleannyi zöldséget jelentene... De ha 21-es infó, akkor is nevetségesen kevés.

Vezetők vagyunk szív- és érrendszeri megbetegedésekben.


Szóval annak, hogy lerobbanjunk 50 évesen meg kell ágyazni időben.


De Kérdező, a férfiak ugyanúgy szarul néznek ki a 20as éveiken túl. Csak náluk nincs kérdés, hogy meghíznak-e, vagy... meghíznak:D

2023. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fokozatosan kezdenek el működni azok a gének, amik egészen fiatal korban még nem aktiválódnak, így aztán kiszélesedik a haranggörbe, ami adott tulajdonság megoszlására jellemző.
2023. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
Mert elengedik magukat. Már kiélték azt a korszakukat amikor minden héten mással mentek haza. Akkor még kellett a jó test, hogy az üres agyat/belsőt kompenzálják valamivel. Utánna kezdett benőni a fejük lágya, hogy jó lenne komolyra is fordítani valakivel, de már mindenki tudta, hogy ők ilyen könnyen kapható kis ribizlik és csak etették őket amíg meg nem húzták és ott nem hagyták. Itt esnek depresszióba és elkezdenek “nasizni”. Felugrik 10-20 kiló és minden férfi egy szemét alávaló gyökér lessz a szemükben mert csak a bomba csajok kellenek nekik. Eztán feljön a fele gyakorira panaszkodni a férfiakról és “életbölcsességeket” osztogatni a szerelmi bánatban lévő kérdezőknek, hogy hagyja ott a párját mert tuti átveri, megcsalja stb..(ha már az ő életük gané, legyen másé is az elven). A másik aki nem hagyja el magát (ami nagyon ritka) és éli boldogan az életét.
2023. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!