Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nők,...

Miért van az, hogy a nők, akiknek 20-as éveikben van egy normál vonzó testalkatuk/arcuk, a 30-as éveikre vagy meghíznak, vagy összeaszalódnak? Általában ez a két véglet figyelhető meg.

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 10:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
#10 Wow, ezt mind magadtól kombináltad össze? :) A 3-as válaszoló vagyok, rám például konkrétan semmi nem igaz abból, amit írtál.
2023. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

#10 “ Eztán feljön a fele gyakorira panaszkodni a férfiakról”


Mondja az, aki feljön gyakorira panaszkodni a nőkről🤣

2023. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 NTBS ***** válasza:
100%
Öregedés. Máshogyan regenerálódik egy 20 éves, mint egy 30 fölötti.
2023. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mivel férfi vagyok, ezért tettem fel így a kérdést. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy a férfiaknàl ne lenne megfigyelhető ugyanez.

Mondok egy példát, egyik kollégám jó, kiállású , igazi férfiember volt, aztán most a 30-as évei végén meg úgy lefogyott, úgy néz ki mint egy rossz rákos, pedig a saját bevallása szerint csak odafigyel mit eszik. Hát nem előnyére változott.

2023. jan. 30. 11:14
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

#14

Nem mindenkinek könnyű ideális súlytartományban lenni. Ezer meg egy féle betegség létezik, ami befolyásolhatja, hogy ki mennyire vékony, túlsúlyos, vagy épp izmos, mert sérülés következtében az edzést is fel kell függeszteni. Nem tud senki 20-tól 80 éves koráig ugyanúgy kinézni. Persze ettől még törekedni kéne arra, hogy jó súlytartományban legyünk.

2023. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

#11

Semmi kombinálás nincs benne. :) Simán ezt szűröm le a fiatalkori ismerősök és kolléganők történeteiből.

#12

Ebben mi volt a panaszkodás most őszintén? xD Szerintem te kevered a fogalmakat. Ez vélemény és az összerakott képem a fentebb leírtak tapasztalatából.

2023. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

16, hog ymi volt panaszkodás?

Már megbocsáss, de a 10es válaszodban konkrétan azt írod, hogy a nők - úgy általánosságban - krvák. Azért hagjyák el magukat, mert fiatal korban - amikor hetente váltották a szexpartnerüket - üresfejűek voltak, csak a szépségre hajtottak, de mire többet akartak már mindneki tudta róluk, hogy K*vák. Ezt írtad konkrétan.


Ha úgy gondolod, hogy minden nő ezt teszi, kibszott primitív lehetsz:D

De csak hogy ellensúlyozzam a te hiteles forrásodat, ideteszek egy épp olyan megbízható és ultimate dolgot: 10 nőből 1 ha ezt csinálja. Vagy inkább 20ból.

2023. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hat a 20as eveikbe a legjobbak. Fiatalon a legtobb csaj ha semmit se csinal csak normalisan el akkor is jol nez ki. Ahogy oregszik az ember vagy egyre tobbet tesz ezert vagy leepul. Meg persze sokat szamit a genetika is
2023. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%

#17

Igen ezt írtam, de ebben mi a panaszkodás? xD Szerintem nincs benne panasz.. sőt..

Ez még mindig csak a tapasztalat/vélemény, ha te ezt panaszkodásnak látod akkor van baj tényleg.

A nagy ultimate dolgod pedig badarság, bár lehet pont te nem voltál ilyen társaságban (vagy semilyenben) de ez nagy általánosságban úgy van ahogy leírtam.

2023. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19, nem nagy áltlánosságban. A te környezetedben. De nem nagy általánosságban.
2023. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!