Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell meghúzni a határai...

Hogyan kell meghúzni a határaimat?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy sokan beleszólnak az életembe.
2023. febr. 8. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a te kérdésed, 10-es! Téged nem zavarnak a kéretlen tanácsok, tehát rád az egész szituáció irreleváns. A kérdezőt zavarják, különben nem akarná meghúzni a határait. És nem, a határhúzás nem "Mért pofázol bele az életembe?" durvasággal történik, hanem a kellemetlen kapcsolatok leépítésével, fizikai távolságtartással.
2023. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem az én kérdésem, én csak válaszoltam a 6osban feltett kérdésedre.
2023. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Eldöntöd, hogy neked mi fér bele. Anyád hetnte felhív, de nem jön fel a lakásodba? Vagy anyád hetente egyszer, előre bejelentve feljön? És ott vendégként viselkedhet, vagy átrendezheti a hűtőd? Te döntöd el, mi fér bele. Nekem sem tartják tiszteletben a szüleim az általam húzott határokat, ezért azt sem tudják, hogy hol lakom, plusz sokszor, ha hívnak, és épp nem alkalmas, akkor nem veszem fel. Nagyon sok vita volt ide eljutni, volt olyan, hogy rámhívták a rendőrséget, mert "eltűntem" (nem akartam velük beszélni, nem vettem fel), aznap este már kerestettek, másnap bementem a kerületi kapitányságra, jelentettem, hogy megvagyok, csak anyám túlgondolja a dolgokat, lejelentették neki, hogy élek és virulok, aztán ezzel már nem próbálkozott, mert tapasztalta, hogy nincs értelme.

De ez érvényes arra is, ha a legjobb barátod felhív hajnal kettőkor, egyszerűen kinyomod a picsába, és visszafekszel aludni. Majd megtanulja.

Egyszeűen eldöntöd, hogy neked mi fér bele és mi nem, és ahhoz tartod magad következetesen.

2023. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz Cséryné Oláh Máriával - elszállt vele az alátett ló.
2023. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!