Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kezdő szintről szteroidozné...

Ha kezdő szintről szteroidoznék de nem érném el a naturál határaimat a kúra után megmaradna az izomtömeg, vagy a jó része?

Figyelt kérdés

A naturál határig meglehet tartani egy szteroiddal szerzett izomtömeget jó táplálkozással és edzéssel? Amennyiben nem, mekkora részét lehetne megtartani kb? A ne koxolj és a leszóló válaszokat nem kérem, még akkor sem ha ilyet akarna írni alapjáraton mindenki, meg van az oka, hogy nem naturál szeretnék lenni.


Ui: Amennyiben letörli valamelyik moderátor a kérdést ha kérhetem mutassa meg azt a piros figyelmeztető szöveget ami kérdés törlése után jelenik meg.


Boldog Karácsonyt mindenkinek!



2018. dec. 19. 19:03
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Nem marad meg
2018. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 palilaci ***** válasza:
Nem. A kokszal felepitett izom sosem tartos. Hiaba kajalsz jol, hiaba (probalsz) edzeni ugyanugy, tuti, hogy lesz visszaeses kura utan, hiaba jo a levezetes. Ha meg jon valami betegseg (jo kis influenza egy kis fosassal) szinten szopacs a dolog. Plane ugy, hogy nem az alapokra epitesz, hanem alapot probalsz koksszal elerni. Hiaba tudsz jol vezetni pl egy teslat onvezeto moddal, ha az tonkremegy benne akkor bena leszel. De ha van mogotted megfelelo rutin, akkor nem fog annyira mellbecsapni a dolog.
2018. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Nem. A kokszal felepitett izom sosem tartos. Hiaba kajalsz jol, hiaba (probalsz) edzeni ugyanugy, tuti, hogy lesz visszaeses kura utan, hiaba jo a levezetes."


Azt én is értem, hogy van visszaesés de a felszedett izom egy látható mértékű része csak megmaradna nem? Az eddigi válaszokból még nem egyértelmű, hogy minden vagy majdnem minden koxal felszedett izom elvész vagy csak mondjuk a fele veszik el annak ami feljött.

2018. dec. 19. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy molett hölgy leszel, mit nem értesz?
2018. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Annyit meg tudsz tartani, hogy a szervezetednek ne legyen feleslegesen sok az izomtöbblet és ne legyen teher számára ellátni. De ahogyan írták is, a kokszal szerzett izomtömeg csak azzal is megtartható. Hiába patika a levezetés, lesz visszaesés. A kérdés hogy mennyi, az az alkalmazott dózistől függ.
2018. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem, hogy jönnek még.
2018. dec. 19. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Nalam javareszt megmarad.

Nyaron voltam 3 honapot ures, kerekseg lement, erezettseg joval visszabb esett, tomeg nagyjabol maradt bar nyilvan nem voltam annyira izmos. Aztan ami lement visszajott lazan par het alatt kuraban. Most is ures vagyok 5 hete es nem vagyok kisebb, csak kevesbe kerek, bar most nem tudok edzeni serules miatt. Normalis visszaallitassal minimalizalhato a visszaeses. Sajat tapasztalataimrol beszelek.

2018. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és én natural max szinten mar tul vagyok.
2018. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"alapjáraton mindenki, meg van az oka, hogy nem naturál szeretnék lenni."


És mi az az ok, ami miatt nem jó naturálban edzeni számodra?

2018. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma 09:37. Régen edzettem kb 6 évet naturálban, viszont az utóbbi időben (nagyon hosszú ideig) mentális okokból hanyagoltam az életmódot. Jelenleg elég gyenge vagyok. A tököm tele van már a naturálsággal, beáldoznám az egészségemet is egy jó fizikumért. Válaszolnál is a kérdésre ha már én is válaszoltam neked?
2018. dec. 21. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!