Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elmentek valahova ebédre...

Ha elmentek valahova ebédre kb.mennyi ideig maradtok?

Figyelt kérdés
Meddig túlzàs maradni és mi az a minimàlis idő ami esetleg sértő?
2023. febr. 25. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ameddig eszel+ pár perc.



Kávézni szoktam beülni akár másfél órára is. Ha annyi idő alatt iszom meg, akkor annyi idő...

2023. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vendégségben attól függ, mennyire vagyunk jóban, milyen sűrűn találkozunk. Ha csak a szokásos illedelmességi pofavizit, akkor max 2 óra, ha tényleg kíváncsiak vagyunk egymásra, akkor akár egész nap.

Étteremben amíg meg nem eszünk mindent. Másfél, esetleg 2 óránál több ez nem szokott lenni.

2023. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd után még maradni szoktam max 1 órát, mert számomra hülyén veszi ki magát, ha csak feleszem a kajájuk egy részét, aztán amikor megvolt, már megyek is.

Utána beszélgetünk valamennyit, aztán megyek.

De szerintem érzi is az ember, hogy mikor illik menni.

2023. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a kérdés nem étteremről hanem vendégségről szól.. most esik le..



Ilyenkor általában egész nap ott vagyunk, 11-re megyünk, délben ebéd, este 7-8 körül indulunk.

2023. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak ebédre talán még soha nem mentem sehova, inkább úgy ebédeltem másoknál, hogy meglátogatni mentem őket, aki messze lakik azt egész, vagy több napra és olyankor ebédeltünk is. Aki közel lakik, ahhoz meg inkább ebéd után.
2023. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!