Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ezt a sors...

Hogyan lehet ezt a sors fintorát es csúfságolását kibírni?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy az élet szinte mar elviselhetetlen a sok igazságtalanság miatt, látom, hogy az ellenségeim, akik nekem is es masoknak is rosszat tettek, kitűnően vannak, virulnak, gyarapodnak es mindenkit temetnek, ők túlélnek mindenkit. Mindenkit temetnek egyfolytában halnak meg a házastársaik, akiket végig csaltak, átvertek, kihasználtak.

Azok az emberek nem tudtak revansot venni , soha, úgy haltak meg, de viszont vagyont hagytak hátra. Kinek ? A csalónak .

Jó embereknek megy rosszul a sorsa , betegednek meg, stb

Úgy érzem, ezt mar egyre rosszabbul viselem, szinte komikus, ahogy a rohadt emberek egyre jobban vannak es meg dicsekednek is

Az en ellenségeim, akik engem ártatlanul bántottak es megcsaltak, csúfoltak, mind győztek fölöttem es azóta is engem röhögnek


2023. márc. 5. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne legyél ennyire bosszúszomjas, állj a sarkadra és fejlődj tanulj dolgozz haladj az életben és ne foglalkozz velük!

A te egészségednek és ép elmédnek sem használ ha rosszindulatú ember leszel!



Sok sikert!

2023. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig te rohadsz belülről, túl sok benned a méreg.
2023. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyanyám állítja, hogy a rosszindulat konzervál. Mondjuk nagyanyám valószínűleg neked azt mondaná, hogy ne picsogj már, szóval esetleg kaphatunk kis részleteket, vagy csak megerősítést vársz?
2023. márc. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!