Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éve vagy? bővebben lent

Hány éve vagy? bővebben lent

Figyelt kérdés

hány éve vagy gyakori tag,? mikor regisztráltál? hányadik fiókod? kort s nemet is írjatok.


kezdem: 4 éve vagyok gyakori tag, 2019-ben regisztráltam. első fiókom, 23/F


2023. márc. 7. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kb. úgy 12 éve.


Van hogy minden nap vagyok, van hogy én is hetekig vagy hónapokig be sem lépek.


Anno 10 éve kicsit azért más volt. Utóbbi években én is leszedtem inkább a felhasználónevem, akkoriban szinte mindenkinek kint volt.


amolyan normális társalgós volt egy kérdésnél a válaszok...nem tudom, úgy hangulatosabb volt :)

36/F

2023. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9 biztosan van.
2023. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

22 évesen regisztráltam, de 24 éves korom óta vagyok igazán aktív, mert akkor lettem terhes az első gyerekemmel, és ide jártam olvasgatni a témában.

Most vagyok 38. Nem gondoltam volna.

2023. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem a legelső válaszom.

Az alapján 11 éve. Kisebb nagyobb kihagyásokkal. 38/f


#11 Igen más volt. Erről a selejtes incel marhaságról sem volt szó soha.

2023. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
2022 óta. Először a babás,kisgyerekes kategóriában tettem fel kérdéseket,aztán "itt ragadtam". De most is leginkább a gyereknevelésről teszek fel kérdéseket. Sajnos könnyű vitákba bonyolódni itt. Sőt,sztem kicsit mindenki vitatkozni jön ide. Szeretem azért az elgondolkodtató kérdéseket,jó kiírni a véleményt magamból. Harmincas eveimben jaro nő vagyok.
2023. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2007-ben regisztráltam, akkor 20 éves voltam, most 36. Ez a második fiókom.
2023. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg sok minden más volt az elején, én még emlékszem arra, amikor egy kérdésre csak egyszer lehetett válaszolni, és a kérdező nem tudott hozzászólni a saját kérdéséhez. Felhasználónév megjelenítése nem volt opció. A privát üzenetek nem az oldalon jöttek, hanem e-mailben küldte ki a rendszer. A kérdések kategóriákban voltak ugyan, de a főoldalon ömlesztve jelentek meg.
2023. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12 évesen regisztráltam, azóta kb napi szinten nézegetem....azthiszem függő lettem...

19/f

2023. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

2018-ban csináltam a mostani, második regisztrációm, aktívan csak 2020 eleje óta használom. Az első valahol 16-17 évesen történt, egy neten vett, használt laptopról, de rendre azt a hibaüzenetet kaptam, hogy nincs jogosultságom válaszolni, kérdezni. Később valami olyasmit olvastam erről, hogy kitilthatták a gép előző tulaját az oldalról, és ezért járhattam így :D (más is volt hasonló cipőben, nem én kérdeztem)


23/L

2023. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!