Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz dolog,hogy élvezem...

Az rossz dolog,hogy élvezem az életet miközben a körülöttem lévők tele vannak problémával?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak problémáim,pocsék napjaim. De most a környezetemben (családomban is) sokaknak van olyan problémája,ami az enyémnél nagyobb és nem tudom megoldani. Én meg tele vagyok tervekkel,meg azon dolgozom,hogy jól nézzek ki nyáron fürdőruhában. Azon gondolkodom,hogy ez igy rendben van?
2023. márc. 8. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
HA te jól érzed magad akkor teljesen rendben van.
2023. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Kit érdekelnek?
2023. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy szintig teljesen oké…

Mindenkinek vannak saját problémai amikre fókuszálni kell…

S akkor tudsz igazán segíteni másoknak ha már magadat “megsegítetted” a terveid pedig a te privát életed amihez senkinek semmi köze és így a legjobb azokat minnél kevesebbet vagy eggyáltaán nem emliteni másoknak pláne azoknak akik televannak gondokkal…

Szerintem tejesen rendbenvan ez igy

2023. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Psycho ***** válasza:
70%

Nemhogy rendben van, ez egyenesen dícséretes! Mások problémáit pedig nem Neked kell megoldanod. Benne van a nevében. MÁSOK problémája. Épp elég, ha a sajátjaiddal foglalkozol.

Természetesen ha kérnek tőled valamilyen támogatást, segítséget, az oké. De nem gondolnám, hogy a Te feladatot megoldani ezeket. Más segíteni, és más megoldani.

2023. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgysem tudsz segíteni rajtuk, csak magadat rombolnád ha stresszelnél rajta, de akkor se változna semmi.
2023. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az a baj,tényleg nagy problémák,főleg egészségügyi.

Vannak kiborulásaim,traumáim, meg ilyesmi, de ugyanakkor azt érzem,hogy legbelül leginkább békés vagyok meg optimista.

2023. márc. 9. 00:12
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Van baj nálad. Inkább csak eljátszod hogy minden rendben és hazudsz magadnak.
2023. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem a közvetlen családodban van a komoly betegség, tehát nem a szüleid, párod, testvéred gyereked az, akkor nem, nem kell a betegséget előtérbe helyezni. De ha mondjuk az anyád rákos, akkor fura ha neked az alakod a fő szempont, meg a fürdőruci..
2023. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút rendben van. Nem veheted a válladra az egész világ gondjait.
2023. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hívják önzésnek.
2023. márc. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!