Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz dolog,hogy élvezem...

Az rossz dolog,hogy élvezem az életet miközben a körülöttem lévők tele vannak problémával?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak problémáim,pocsék napjaim. De most a környezetemben (családomban is) sokaknak van olyan problémája,ami az enyémnél nagyobb és nem tudom megoldani. Én meg tele vagyok tervekkel,meg azon dolgozom,hogy jól nézzek ki nyáron fürdőruhában. Azon gondolkodom,hogy ez igy rendben van?
2023. márc. 8. 23:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendben van. Így működik egy egészséges ember. Azzal a világon semmit nem segítenél, ha te is depresszióban esnél, sőt csak ártanál vele. A kiegyensúlyozott, motivált, lelkes ember mindig jobb a környezete számára is, mint a lehangolt, befásult ember.
2023. márc. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem poénkodsz a másik problémáink, hanem csak hagyod őket is élni hagyni, akkor nem gond.
2023. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
MENNYIRE a közvetlen környezetedben? Nem mindegy...
2023. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert ha én olyan beteg vagyok, hogy az életem van veszélyben, a tesóm meg röhögcsélve a terveivel traktálna, érzéketlen bunkónak tartanám.
2023. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekelne a pontos szitu, mert ez a normálistól az empátia totális hiányáig bármi lehet.
2023. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A pontos hosszú lenne. Lényeg,hogy sok gond van a környezetemben és nekem is van,de mégis ezzel együtt jól vagyok. Persze aki beteg vagy más baja van,annak nem mondom,hogy nekem hú,de jó. Igazából beülhetnék egy sarokba sírni,meg meghizhatnék 80 kgra és ráfoghatnám a sok bajra, de mégsem teszem. Most h kiirtam a kerdest,latom is,hogy mennyire butaság..nem segitene senkin,ha én is szarul lennék minden percben.
2023. márc. 9. 10:28
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Önző vagy majd te is leszel mélyponton és milyen jól esik majd neked is ha már boldog és nem foglalkozik veled. Várd ki a végét egyszer fent egyszer lent.
2023. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor valóban az empátia hiányáról lehet szó ha a közvetlen környezetben szenvednek, neked meg az alakod a legfontosabb.
2023. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De azt ki mondta,hogy nem foglalkozom másokkal? Ha meglátogatok valakit vagy találkozunk,vagy telefonon beszélünk,az olyan 2-4 óra. Amellett miert ne edzhetnék 40 percet naponta..?
2023. márc. 9. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!