Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az beteges,hogy nőként a...

Az beteges,hogy nőként a fiatal férfiakat látom szebbnek, talpraesettebbnek és fennségesebbnek a nőknél?

Figyelt kérdés
Itt nem a tinikre gondolok,hiszen ők fejben még "szinte"gyerekek,hanem az olyan 30 tól 49 ig korosztályt.Volt szerencsém beleszeretni,ilyen szép arcú palikba,mivel engem csak ők tudnak megfogni az alfa hím,mert én a küllemet nagyon fontosnak tartom egy férfinál.A nők olyan kis szerencsétlenek,mint pl én is sokmindenben de ők valahogy egyben ügyeskezűebbek, kifinomultabb beszédűek és nem dilisek inkább nyugodtabbak,lazábbak.Legalábbis nekem akik voltak szívem választottjai ilyenek voltak .
2023. márc. 17. 07:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
NŐK most lehet szidni rohadtul le...om.
2023. márc. 17. 07:09
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Megint egy incelke magát nőnek kiadva kamu kérdéseket ír ki. Senki ne fáradjon válasszal, nem éri meg.
2023. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Wddig azt hittem, hogy nálad valami mentális betegség játszik szerepet abban, hogy hülyesegeket írsz ki, illetve valótlan sztorikat.. de ebből a kérdésből látszik, hogy egy ostoba troll vagy.
2023. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kólauborkával ***** válasza:
72%
Úgy olvasom, annyi eszed lehet, mint egy agyvérzéses unikornisnak. Csak keresd a görög ABC első betűjét, én szurkolok.
2023. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nőként azt tudom mondani,hogy a férfiak a jobbak és ez mindig is így lesz ha tetszik ha nem ,mindenki azt gondol amit akar.
2023. márc. 17. 07:17
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

A férfiak persze hogy olyanok, amiket leírtál, mert ez a sztereotípikus férfi mentalitás, aminek a toxikus maszkulinitás miatt a legtöbb srác próbál megfelelni. Próbálj meg egyet rávenni, hogy beszéljen az érzéseiről, garantáltan ugyanolyan nehéz lesz, mint egy sztereotípikus nővel hátradőlve, sörrel a kézben, lazán sztorizgatni :D Szóval jah, arra akarok kilyukadni, hogy a nőknél ez az ügyetlen, gyenge, cukimuki magatartást tartották sokáig az ideálisnak, az általad leírt korosztályban meg pláne. Így a legtöbb nő ilyen lett. Pl. mikor viccből elkezdtük olvasni barátnőmmel a Szürke 50 árnyalatát (ami ugye világsiker lett) azon röhögtünk, hogy a karakter már hisztérikusan ügyetlen, a saját lábával is képes kitörni a másikat, és ez a palinak imponál.

Summa summárum, ha ilyen emberekkel vagy körülvéve, elég nehéz másként gondolni. Az pedig érthető, hogy szebbnek látod a férfiakat, elvégre hozzájuk vonzódsz.

2023. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha te ezt eldöntötted magadban, akkor mi a f@sznak írsz ki róla kérdést? Így ez csak szimpla kinyilatkoztatás, hirdetés, propaganda, ami ellentétes az oldal rendeltetésével.
2023. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
"agyvérzéses unikornis":)))
2023. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Ennél még az idős hölgyek arccsipkedős ügyülübügyülüje is felkavaróbb, hihi.
2023. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Már volt ez a kérdés
2023. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!