Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az őszinteség a fontosabb...

Az őszinteség a fontosabb vagy az empátia?

Figyelt kérdés
Miért?
2023. márc. 29. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
Többre lehet menni a mai világban azzal, ha mindenkinek azt mondod amit hallani akar, te is remek példa vagy erre. A valóság, a tények az megvetendő dolog.
2023. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lenne ennyi képmutató ember a világban, hogy ha érzéketlen honfitársaink sem tudnák, hogy az empátia fontosabb dolog.

Csak persze, ha kiesnek a szerepükből, akkor hullanak ki a csontvázak a szekrényből.

2023. márc. 29. 14:04
 13/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem valahogy kéz a kézben jár a kettő dolog. Nagyon fontos az empátia ahhoz hogy érezzük mikor kell őszintének lenni. Nyilván nem életbevágóan fontos dolgokról kell hazudni, De azért amikor a legjobb barátnőm felhív hogy baja van én meg baromira fáradt vagyok nyilván nem fogom neki azt mondani, hogy most hagyjál már békén, mert semmi kedvem hozzád...
2023. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!