Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha 50 évesen...

Mit tennél ha 50 évesen kapnál egy gyógyszer ami 50 évre leállítja az öregedésedet? (Ha letelik tovább oregedsz s meghalsz csak ugye 50 evvel később mint ami eredetileg lett volna)

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem fájna a halál…és nem félnék tőle én már most meg halnék pedig csak 30 vagyok. Ezt leszámítva ha gyógyszer mellett amúgy jó életem lenne persze..akkor a fél karom is oda adnám érte.
2023. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha egyszer mindenképpen meghalsz, akkor nem tök mindegy, hogy mi volt veled előtte?!
2023. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Mi lenne? Élnék 50 évvel többet, mint a gyári beállítások indokolnák.

Mondjuk azért olyan 100%-osan nem vagyok benne biztos, hogy akarom látni mi lesz itt 2100 környékén, deee igazából ha meg nem élek, akkor meg nincs választási lehetőségem meg véleményem, szóval inkább az élet:D


Mondjuk szar lenne látni megöregedni a családomat... de vélhetően akkor másfajta letmódra rendezkednék be.

2023. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk elméletben a családtagjaid is megkaphatnák ez persze már megint más kérdés hogy csak te kapnád vagy pedig választhatnal hogy kapod e vagy sem
2023. márc. 30. 18:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha már ez utóbbi téma felmerült Hát ez nem semmi:. [link]
2023. márc. 30. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem venném be.
2023. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzből kellene megoldanom az extra 50 évet.
2023. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyi lenne hogy ha képzed magad akkor több időd lesz pénzért dolgozni
2023. márc. 30. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Én bevállalnám. Persze jó lenne, ha a családom is kaphatna belőle, pl. a gyerekeimet nem szeretném látni meghalni semmiképp. De nagyon tudnék mit kezdeni a több idővel, még annyi mindent szeretnék csinálni. Mondjuk már elmúltam 50 valamennyivel, de nagyon tuti lenne, ha csak 106 évesen kezdenék tovább öregedni. Persze azért nyugdíjba el akarnék menni, mert a terveimhez kellene a szabadidő.

Ha a családom nem kaphat belőle, akkor viszont nem biztos, hogy bevállalnám. Bár azt is bírnám, ha látnám még a déd/ükunokáimat (ha lesznek) is felnőni.

2023. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Plusz 50 év meló? Kösz, nem.
2023. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!