Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene csinálnom, vagy...

Mit kellene csinálnom, vagy milyen gyógyszert szednem? Esetleg a pszichiáternek el kéne mesélni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom mi van velem, ha kimegyek a lakásból utcàn, tömegközlekedésen, bàrhol egyes emberekre azt hiszem, hogy rendőr, meg bűnügyi nyomozó. Ha jön velem szembe egy olyan rendezett kopaszodó fèrfi, azt hiszem bűnügyi nyomozó. Valamelyik nap felnőtt fèrfiak fociztak, és azt hittem mind rendőr, nyomozó.


Nem véletlen. Voltak régebben rendőrségi ügyeim, enyveskezű voltam, de megbüntetett érte a bíróság, letelt a büntim és kész.


De sajnos ilyen beképzelésem van.


Mit tegyek, mit csináljak? Gyógyszert szedjek vagy meséljem el a pszichiáteremnek?



2023. febr. 8. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Pszichológus.
2023. febr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Ha jön velem szembe egy olyan rendezett kopaszodó fèrfi, azt hiszem bűnügyi nyomozó."


xDDD


Nagyon feldobtad a napom! :D


Pszichológus tanácsát nyugodtan kikérheted.

2023. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!