Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha 50 évesen...

Mit tennél ha 50 évesen kapnál egy gyógyszer ami 50 évre leállítja az öregedésedet? (Ha letelik tovább oregedsz s meghalsz csak ugye 50 evvel később mint ami eredetileg lett volna)

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
50eves maradnek 50 evig? Kosz nem 😀. 30 korul meg oke, de inkabb megfiatalabbon
2023. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem szedném.

Járt már "orvos" így velem, - hogy felírt valami hülyeséget, amire még a gyógyszerész is azt mondta, hogy árt.

Meghagytam a tudatban - a gyógyszer kiváltásával, - hogy "meggyógyított", aztán kidobtam a francba a mérget, amit felírt.

Egyébként pedig akar a tököm élni abban a világban, amilyet jelenleg élünk, - már az sem érdekel, ha holnap nem ébredek fel!

Nem fejtem ki, - mert félő, hogy betelne a kifejtéssel az internet! :D

2023. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem fogom megélni az 50-et, de szerintem a 30-at sem. Semmilyen betegséggel nem megyek orvoshoz, pedig volt pár, valószínűleg vannak már komplikációk, érzem is. Azt várom, hogy minél hamarabb távozzak, szóval nem kéne. De bármilyen gyorsan ölő, nem fájdalmas mérget bevennék.
2023. máj. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!