Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képes valaki 2 hetes...

Hogy képes valaki 2 hetes ágyneműben aludni?

Figyelt kérdés
Más is van úgy mint én, hogy egy hét után (néha hamarabb) már húzom át? Néhányan meg vígan aludbak 3 hetesben is. Nem értem, hogy lehetséges ez? Oké, ha valaki nem minden nap alszik otthon az más, de amikor valaki komolyan 14 napnál tovább fekszik ugyanabba az hogy bírja? Köszi előre is ha válaszolsz.
2023. márc. 30. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Azoknál pl. nem kell két hetente cserélni, akik rendszeresen fürdenek.

:)

2023. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de honnan tudod, hogy vannak emberek, akik több hetes ágyneműben alszanak?
2023. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanúgy, mint egész télen ugyanabban a kabátban járni. Abszolút nem megerőltető.
2023. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal könnyebb lefeküdni az ágyba ágyneműhúzás nélkül, mint nekiállni ágyneműt húzni. Na, így bírjuk :D
2023. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%

Én havonta szoktam ágyneműt cserélni...

...a szomszéddal.

2023. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

Milyen két hetente???

Talán kéthavonta!

2023. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Karácsonykor szoktam új ágyneműt venni és lecserélni a tavalyit.

Húsvétkor meg ablakot kell pucolni mert jön a nyúl.

2023. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Az ágyneműbe tisztán fekszik le mindig az ember.es tisztan is kel fel. A lakás legsterilebb pontja az ágy normál esetben.
2023. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Most én ezt komolyan kérdeztem, sok ismerősöm van aki 2 hetes ágyneműben alszik. Nem ítéljezni akartam, bocsi ha úgy látszik a kérdésben. Csak simán nem tudom felfogni, hogyan bírják ki. Megkérdezni nem merem őket, nem akarok haragot, ezért vagyok anonym.
2023. márc. 30. 17:45
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek más a heppje, neked ez, van aki meg vígan elvan benne egy hónapig is, de mondjuk a mosdókagylót vagy a wc-t minden nap takarítja. :)


Én személy szerint 3 hetente húzom, naponta szellőztetem a szobát, átforgatom, kirázom, nekünk teljesen megfelel így, egyikőnk sem izzadós. Ha valamelyikőnk lázas beteg, tehát benne fetreng egész nap, leizzad stb. az kivétel, akkor utána áthúzom.


De pl. nekünk kutyánk van (hálóba nem mehet be, napközben be is van csukva az ajtó, hogy ne szálljon be a szőr/por), szóval én pl. mindennap, de vedlési időszakban akár naponta 2x is porszívózok az előtérben, nappaliban, most akkor igénytelen állat vagyok vagy tisztaságmániás? :D

2023. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!