Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet túlélni 2 hetes...

Hogyan lehet túlélni 2 hetes tábort introvertáltként?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk az osztályommal két hetes nyelvtanulási programra külföldre. Eleinte nagyon tetszett az ötlet, de aztán rájöttem, hogy egy 3-4 órás találkozó után is nagyon kimerült vagyok. Ez pedig két hét rengeteg emberrel, és még szobákban is együtt leszünk. És erősen kétlem hogy el fognak engedni egy sétára egyedül, vagy bárhova egyedül (kiskorú vagyok). Bármi tipp hogy élhetném túl anélkül hogy hányni kezdenék vagy sírnék vagy mentális összeomlást kapnék? :)

2020. febr. 23. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Akarat. Még akár jól is elsülhet.
2020. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Meditacio estenkent, nekem bevalt. Elinditassz egy 10 perces relaxacios videot amikor mar alszotok es kesz, sokkal kiegyensulyozottabb leszel. Nem kell kozbe mozogni es fulesen keresztul nem halljak a tobbiek se.
2020. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azta ez nagyon jó tipp, köszönöm szépen!
2020. febr. 23. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Viszed a kis imaszőnyegedet, és kétóránként hajlongsz negyed órát kelet felé miközben mormogod, hogy ALLAH akhbar, ALLAH akbar. Mindenki el fog kerülni, higyj nekem!


Salaam Alaikum.

2020. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Én vinnék fülest és egy könyvet, ha ráunok az emberekre kiülnék egy fa alá. Ha rendes lekerített táborba mentek ott általában szabadon lehet mászkálni a tábor területén, szórakozási lehetőség is szokott lenni pl medence, kosár pálya.

Én nem hagynám ki, biztos hagynak időt külön programokra is amikor elvonulhatsz. Vagy épp a többiek tűnnek el valamerre. Sokat táboroztam annó, olyan is volt, hogy egyedül maradtam a szobában mert mindenki más a medencénél volt vagy részt vett sportjátékban amiben én nem akartam.

2020. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Barackoshányás ***** válasza:
72%
Most akartam írni, hogy ugyan, ez semmiség, simán kibífod, ügyes leszel... De rájöttem, hogy erre én is megyek, szintén introvertáltként és így már nem vagyok ennyire pozitív
2020. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha ez az a két hetes állami cucc, akor legalább gimnazista vagy már, csak elengednek titeket valamennyi szabadprogramra, abban az időben keresel egy üres padot egy parkban vagy egy asztalt egy kávézóban, én 12 évesen csináltam ezt az iskolai nyelvtáborban, salzburgban, ha már nagyon elegem volt az emberekből. megmondta a taná, hogy van két óránk nézelődni, utána mindenki visszajön a szökőkúthoz, ahol éppen vagyunk, úgyhogy én leültem a szökőkúthoz és antiszociáliskodtam egy kicsit.

erősen kétlem hogy ne engednének el titeket valamennyi időre.

2020. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem kényszermunkatábor és nem is tábor: nincs olyan, hogy nincs szabadidő. A nyelvórák kötelezők meg a szombati kirándulás, semmi más nem. Most is napi 7-8 órában együtt vagy az osztálytársaiddal, mégis kibírod. Kellene, hogy legyenek barátnőid, akikkel jó együtt lenni. És ne úgy indulj neki, hogy mentális összeomlást fogsz kapni, hanem hogy fiatal vagy, és nyaralsz egy jót.
2020. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kuckózd be magad a szekrénybe a cuccaid közé és csukd magadra az ajtót. Én ezt tenném.
2020. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem ha valami/valaki zavar előveszem a lapom vagy a gépem és elvonulok alkotni.


De hajlamos vagyok pl unalmas családi összejövetelkor elmerülni a saját gondolataimban. (A nagy részét nem bírom, egy évben 1x megteszem, hogy oda teszem képem, de csak mamám külön kérésére, csak miatta teszem)


20éves korom óta ünnep ellenes vagyok, majd külön költözés óta megszüntettem a számomra felesleges tevékenységeket s vállalkozásra, alkotásokra szánom az időt.


De voltam olyan üzleti úton, ahol a vacsora és az emberek untattak.

Kifaragtam az egyik gyertyát egérnek... a tulaj megtartotta azóta is magának 😅🤣


Kreatív vagyok, mindig pattan az agyam és alkotok, ügyködök valamin.


Még 27éves fejjel is vagyok olyan "pofátlan", ahogy apám mondja. 🙃

2020. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!