Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képes valaki 2 hetes...

Hogy képes valaki 2 hetes ágyneműben aludni?

Figyelt kérdés
Más is van úgy mint én, hogy egy hét után (néha hamarabb) már húzom át? Néhányan meg vígan aludbak 3 hetesben is. Nem értem, hogy lehetséges ez? Oké, ha valaki nem minden nap alszik otthon az más, de amikor valaki komolyan 14 napnál tovább fekszik ugyanabba az hogy bírja? Köszi előre is ha válaszolsz.
2023. márc. 30. 17:33
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
60%
Mi a baj a két hetes ágyneművel? Én havonta-másfél havonta cserélem, teljesen jó így.
2023. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
Kérdezőnek:ismerős az érzés,te azt érzed koszosnak,más az előszoba szőnyeget rázza naponta kétszer..de ha te is ugy érzed,h nyűg,azt esetleg megprobalhatod,h első hét végén nem cseréled az egesz agynemut,csak friss kisparna huzatot huzol,esetleg lepedot,a tobbi marad,igy a szar erzes is mulik,melo se annyi..es elmeletileg ezek koszolódnak főleg
2023. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
Havonta cserélem, de egyedül élek, nem szexelek, így nem lesz dzsuvás, szóval így sztem nem gáz.
2023. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan kéthetente cserélem, nekem ez így jó.
2023. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk szerintem emredekebb ha valaki más ágyneműjével van elfoglalva mint hogy valaki mikor cseréli.
2023. márc. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%
Egyetlen felületem, amire letehetem a seggem otthon, az az ágy. Ezért nyilván az a minimum, hogy átöltözök a BKV-t megjárt cuccaimból játszósruhába, mielőtt leülnék. Illetve minden este, vagy délután fürdök, így tiszta marad az ágynemű. Őszintén, mit csinálsz te vele, hogy három hét alatt vállalhatatlanul koszos lesz? Én is kb. hetente mosom, de ha kimarad egy hét, akkor se érzek semmi különbséget. Nem retkesen fekszem bele.
2023. márc. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
Szerintem is magánügy,ki mikor cseréli,csak a pontosítás kedvéért,a fehérnemű sem lesz szemmel láthatóan retek mire csereérett,pedig nem tipikusan bugyiba BKV-zik az ember..azért egy nap a bőrsejtjeink millióit veszítjük el,szinte havonta váltjuk a bőrünket,a lakásunkban lévő por nagy része is a mi levedlett sejtjeink-különben az ISS-re se kellene szűrő🙂..és még a természetes faggyútermelésről és a rajtunk élő csillió mikroorganizmusról nem is beszéltünk..de ettől függetlenül mindenki a saját ágyneműjének kovácsa
2023. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%
27, szerintem nem az elhalt hámsejtek miatt lesz a bugyi egy nap után csereérett, hanem mert közvetlenül hozzáért a nemi szervemhez, és felszívta, ami nap közben kiszivárgott belőle. Épp ezért nem kell szerintem annyira gyakran cserélni az ágyneműt, a pizsamám ugyanúgy felfogja a pinaszaftot, tehát az a logikus, ha a pizsamát cserélem naponta/kétnaponta, nem?
2023. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%

Úgy, ahogyan a hónaposban is!

-Meghatározott rendszerességgel.

2023. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
51%

Sose hallottam még ilyet, hogy a 2 hetes ágynemű horror sztori lenne. Nem értem a felháborodást.

Mi havonta cseréljük a férjemmel. Ezt szoktuk meg mindketten, otthon is havonta volt cserélve. Nekem anyu így tanította és az anyósom is a férjemnek.

Soha egyikünk családjánál nincs kosz se retek se semmi, egyikünk sem igénytelen.

Nem tudom mit nem lehet kibírni rajta, minden nap fürdünk, nem iszapbirkózás után fekszünk bele. A havi Csere alkalmával is még mosószer- öblítő illata van, csak már nem olyan intenzív mint amikor feltesszük.

2023. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!