Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képes valaki 2 hetes...

Hogy képes valaki 2 hetes ágyneműben aludni?

Figyelt kérdés
Más is van úgy mint én, hogy egy hét után (néha hamarabb) már húzom át? Néhányan meg vígan aludbak 3 hetesben is. Nem értem, hogy lehetséges ez? Oké, ha valaki nem minden nap alszik otthon az más, de amikor valaki komolyan 14 napnál tovább fekszik ugyanabba az hogy bírja? Köszi előre is ha válaszolsz.
2023. márc. 30. 17:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán, semmi hátrányom nem származik belőle.
2023. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: Igen…
2023. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

Én meg nem tudok úgy elaludni, hogy előtte nem zuhanyzom le.

Ha annyira fáradt vagyok, hogy igen, akkor az éjszaka közepén felkelek emiatt, és nem tudok visszaaludni.

Úgyhogy kötelező fürdés minden este.

És gyanítom, ezzel elég sok ember így van.


Ezek után viszont nem igazán értem, mivel koszolódna össze az ágynemű???

Erre meg én vagyok baromi kíváncsi, szintén, ítélkezés nélkül!

Mert ha neked 2 hét alatt koszos lesz, hát, akkor... mondhatni retkesen fekszel bele, vagy nem tudom, mitől lehet koszos.

2023. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem gondolom igénytelenségnek ha valaki 2 hetes ágyneműben alszik, köszönöm szépen a válaszokat is.


Tényleg merő kíváncsiság, hogy mem rossz érzés-e.


Nem fekszem le sosem zuhanyzás nélkül. Legrosszabb esetben hónalj/lábmosás, de ez csak akkor ha éjszakás műszak után már nem bírok egyszerűen zuhanyozni/fürdeni. Ilyenkor viszont amint felkelek húzom is át 🙂 viszont lehet nektek van igazatok, és én estem át a ló másik oldalára ezzel a tiszta ágynemű heppel. Kicsit megnehezíti az életem, mert mindig egyre rövidebb időt bírok ki benne. Lehet megpróbálom legalább 8 naposra elhúzni a dolgot.

2023. márc. 30. 18:18
 15/31 anonim ***** válasza:
9%
Attól, hogy jobb esetben fürdés után bújunk be az ágyba, attól még éjszaka izzadhatunk, folyhat a nyálunk stb. Minden nap fürdök, mert az alapvető higiénia része és hetente ágyneműt is cserélek. A téli kabátos példát sem értem. A tél három hónapja alatt egyszer sem igényled, hogy kimosd a kabátod?
2023. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon érdekes személyek élnek Mo.-n. A 2 hetes még nem olyan sok.
2023. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
51%

Két hetente higiénikus cserélni, de nekem néha még egy hetet kihúz.. Nincs nekem ilyenekre energiám, hogy pár naponta áthúzogassam az egész ágyat, az azért elég túlzás, és szerintem nem túl környezetkímélő.

Egyébként nem szoktam soha fürdés nélkül lefeküdni, két hét után se undorító az ágyam.

2023. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#9:

És ez a sok ismerősöd mind bevallotta neked, hogy 2 hetes ágyneműben alszik? 😦

2023. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Metionin ***** válasza:
23%

Én az oldalamon, magzatpózban.

Pont 2 hetente cserélem, egyáltalán nem gáz a 2 hetesben aludni. Csak fürdés után, pizsamában érek az ágyneműhöz, mégis mitől koszolódna?

2023. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
2 hétig alszanak az óvodában is ugyanabban. Még semelyik szülő sem lázadt a fertő ellen.
2023. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!