Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen túl jó módom...

Egyszerűen túl jó módom van…mindent meguntam…mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kocsi, ház , csajok, kábítószer minden van…de kifejezetten boldogtalan vagyok. Semmi célom nincs az életedben…igazán jó kedvem csak akkor van ha valami kis dolog hatással lesz rám.


Mindenki vagányának tart de sokan utalnak is. Teljesen lélektelen az egész életem…mintha nem lenne kiút egy olyan luxus börtön feleségből…magányos vagyok és full üres . 30f


2023. ápr. 2. 04:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami hobbit.

Utazz el pár hétre valami nyugisabb helyre.

Önkénteskedj, mondjuk egy állat menhelyen.

2023. ápr. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Vegyel meg egy multiceget es hozzunk minden heten uj dresscodot,uj munkaidot stb stb. Tok szorakoztato lenne.
2023. ápr. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mi lenne a jó …de fel karom oda adnám bármi valamiért amitől jobban leszek
2023. ápr. 2. 05:26
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Anyagiasult, tárgyasult formában kerested a boldogságot.

Anyagi kereted van pszichológusra gondolom, keress klinikai szakpszichológust például.

2023. ápr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amúgy már egyáltalán nem okoz semmi tárgy boldogságot…elmegyek mit mond? Elkénzesztett hülye barom
2023. ápr. 2. 05:36
 6/18 anonim válasza:
65%
Dehogy! Nem azért van a pszichológus, hogy bíráljon és megítéljen, hanem hogy segítsen. Rávezessen a problémád megoldására. Egy esélyt érdemes adni neki. Már egy beszélgetés is nagyon jót tud tenni a lelkednek.
2023. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le a kábítószerről. Olvass könyveker, főleg boldogság témában. Menj sportolni, utazni, vállalj önkéntes munkákat, szedj szemetet...stb.
2023. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Probalj meg normalis ember lenni es nem egy fereg
2023. ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

Ismerek ilyeneket kocsi ház nő drog.

Allandoan összejárnak a haverokkal. Mindig kalandok izgalmak pörgés a munkahelye is inkabb családias baráti mint munkahely.

És boldogok.

Neked nincsenek barataid?

2023. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Azért vagy kiégve, mert olyan lettél, mint a tárgyaid, lélektelen.


Viszont az pozitív, hogy kiélted magad, így a fentiek már nem elégítenek ki, könnyebben tovább tudsz lépni.


Természetesen a megoldás maga a cél keresése.

Pl.: Szerezz be egy kutyát, akit őszintén szerethetsz, mert ő téged, ha valóban odafigyelsz rá, igazán szeretni fog.

Ezt az emberektől (önzés, érdek, felszínesség stb.) nem fogod megkapni, sem a tárgyaktól.

2023. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!