Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen túl jó módom...

Egyszerűen túl jó módom van…mindent meguntam…mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kocsi, ház , csajok, kábítószer minden van…de kifejezetten boldogtalan vagyok. Semmi célom nincs az életedben…igazán jó kedvem csak akkor van ha valami kis dolog hatással lesz rám.


Mindenki vagányának tart de sokan utalnak is. Teljesen lélektelen az egész életem…mintha nem lenne kiút egy olyan luxus börtön feleségből…magányos vagyok és full üres . 30f


2023. ápr. 2. 04:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"elmegyek mit mond? Elkénzesztett hülye barom"


Ezt az elképzelést azért találtad ki, hogy ne kelljen elmenni. Úgy állítod be, mintha tudnád előre: mit fog mondani és a végén még el is hiszed.

2023. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezek a drogok miatt vannak. Én csak mezei Frontin szedő voltam, és ugyanezt éreztem.
2023. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kell egy hobbi tényleg. Lehet az bármi.. utazás nagyon jó dolog például.


Én ha gazdag lennék, akkor vennék egy műhelyet, amiben építenék egy saját versenyautót. Én tervezném meg és önteném ki a motorblokkot, faragnám ki a dugattyúkat, stb... szóval amit egy komolyabb házi műhelyben meg lehet csinálni cnc-vel és forgácsolással, 3D nyomtatással. Illetve nyilván bérelnék szakmai segítséget a tervezéshez főleg, és egyes elemeket muszáj kiszervezni (fékrendszer, szénszálas felfüggesztés, stb..)


Ő kicsiben csinálja, RC autót épít így:

[link]


Szóval valami ilyesmit, csak 1-1,5 literes változatban, hogy elvigyen egy együléses könnyű autót egy Hungaroring szintű pályán.

2023. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kezdj valami tevékenységbe. Ha éppen nincs más ötleted, kezd főzéssel.
2023. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hjah, ezért gáz kábszizni; kizárólag akkor érzel valamit ha rajtuk vagy, az életed többi része pedig szürkének és üresnek tunik. Attól függően hogy mit/mennyi ideig toltál, az abbahagyás után akár 10 évig is eltarthat, hogy teljesen helyreálljon az agyad, és rendesen tudj örömet/izgalmat érezni.

Szóval lehet jó ötlet lenne abbahagyni...?


Ha kezdeni akarsz valamit magaddal, akkor önkénteskedj, adakozz. A hedonizmus nem jött be, szóval próbálj rendes ember lenni, hátha az jobban beválik.

2023. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15

Én sose használtam ilyeneket, mégis alapból semmi örömet, izgalmat se érzek semmi iránt. Így is lehet élni, ezt elfogadva, szerek nélkül.

2023. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 király..
2023. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én már olyan elgurult vagyok hogy a kabszítól sincs kifejezetten jó kedvem…csak van és kész. Valamikor egy 1 hétig nem nyúlok hozzá…hát mindegy lehet elmegyek orvoshoz
2023. ápr. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!